електрика
Будівництво, ремонт і оздоблення

Монтаж і ремонт електромереж в житлових будинках

Замовити

Сучасна людина щодня користується пральною машиною, комп'ютером, мікрохвильовою піччю, дивиться ТВ, слухає радіо, вмикає світло. Всі ці прилади отримують енергію для роботи від електромережі. Подача електрики в квартиру забезпечується спеціальним обладнанням, яке встановлюється професійними електриками.
  Електромонтажні роботи - це узагальнена назва всіх робіт, результатом яких є стабільна безперебійна подача електроенергії в квартиру.

 

Приблизний перелік електромонтажних робіт в житлових будинках:

 
  • збірка, монтаж і ремонт електрощитів
  • монтаж електропроводки та електрообладнання
  • монтаж внутрішнього і зовнішнього освітлення
 
  • установка розеток, вимикачів, перемикачів
  • установка різних регулюючих пристроїв
 

Також до цієї категорії робіт можна віднести підготовку технічної документації та її передачу в органи перед початком експлуатації нового будівельного об'єкта.
Поміняти вимикач, підключити до розетки нову техніку або повісити нову люстру власник житла може самостійно, але все ж рекомендується довіряти роботу з електричними проводами і складними пристроями професіоналам. З електрикою жартувати не можна, неакуратно змонтована розетка або неправильно прокладений пошкоджений кабель може стати причиною пожежі. Тому краще не ризикувати і викликати фахівця.
  При монтажі електропроводки і стаціонарного електрообладнання спочатку розраховуються норми споживання електроенергії для конкретного будинку або окремого житлового приміщення, потім створюється проект або план, в якому вказується розташування всіх елементів майбутньої електромережі, потім закуповуються необхідні матеріали і тільки після цього проводяться самі монтажні роботи.

розводка електрики розводка електрики розводка електрики

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65