радіатор
Будівництво, ремонт і оздоблення

Монтаж радіаторів опалення самостійно

Замовити

З огляду на те, що монтаж радіаторів опалення , виконаний професіоналами, коштує відповідно, багато власників квартир і будинків вирішують це питання своїми силами. В реальності монтаж радіаторів опалення без наявності спеціальної техніки і навичок, цілком можливий, однак, самі радіатори не повинні перешкоджати цьому заходу.
  Вартість такої установки радіаторів опалення буде залежати від декількох факторів. В ідеальному варіанті, біметалічні радіатори прослужать досить довгий час. Монтаж їх досить простий, однак, зважаючи на свою високу вартість, дуже часто просто не по кишені простому обивателеві. Напевно, це і є їх єдиний, але досить істотний недолік. Скоротити витрати можна лише одним шляхом - зробити монтаж самостійно.
  Для початку не полінуйтеся прочитати схему та інструкцію. Нехтування цим правилом може привести до поганих наслідків. У тому випадку, коли заміна проводиться в опалювальний сезон, не забувайте відключити подачу води. Не віддавайте перевагу знижкам і не купуйте продукцію, що має сумнівну якість. Друге, про що слід пам'ятати - монтаж чавунних радіаторів вимагає деякого спеціального обладнання, в той час як алюмінієві монтуються навіть на гіпсокартон. Якщо немає достатнього досвіду, цей аспект зіграє важливу роль.

У приватному будинку весь монтаж радіаторів опалення буде зводитися до того, що вам буде потрібно вибрати або однотрубну, або двотрубну систему опалення. У багатоквартирних будинках, як правило, застосовується однотрубна система. Це вимагає лише під'єднати новий радіатор на демонтований. Експлуатаційні характеристики радіаторів повинні в обов'язковому порядку враховуватися при їх заміні. Найретельніше дослідження необхідно провести по відношенню до зносостійкості, міцності, стійкості до агресивних середовищ, економічності. Щоб продовжити термін експлуатації слід відповідально підійти до покупки.
  При монтажі радіаторів опалення необхідно дотримуватися запобіжних заходів, пов'язаних з розташуванням радіаторів на оптимальній відстані від стіни, також слід дотримуватися висоти від підлоги і кількості секцій на певній площі. Ні в якому разі не можна ставити радіатори на поверхні, де є нахил. В такому випадку нагрів буде відбуватися нерівномірно. Кріпляться радіатори точно під вікном, а саме під його центром.

монтаж опалення монтаж опалення монтаж опалення

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65