покриття для підлоги
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір та укладка покриття для підлоги

Замовити

Правильно вибране покриття для підлоги радує око і не доставляє зайвих клопотів.   Великий асортимент пропонованих матеріалів на сьогоднішній день може задовольнити практично будь-який смак і потреби.   Тобто йдеться про вибір покриття для підлоги для житлового приміщення, акцентується увага на його міцності, легкості в догляді, екологічності, зовнішній вигляд.

 
 • Лінолеум - завдяки застосуванню сучасних технологій став більш довговічним і естетичним. Виготовлятися може на тканинній, спіненій, нетканій теплозвукоизоляційній основі або без такої.
    Побутовий лінолеум більш схильний до горючості.
    Основними перевагами лінолеуму можна назвати зносостійкість (в залежності від класу), еластичність, теплоізоляція, простота укладки і догляду.
 • Килимове покриття - виготовляється з вовни, шовку, поліпропілену, поліаміду. Натуральні килимові покриття характеризуються кращими властивостями, але і ціна на них буде вищою.
    Серед переваг можна виділити тепло- і звукоізоляцію, безшовне покриття.
    Недоліком є неможливість застосовувати ковролін в приміщеннях з підвищеною вологістю. Крім цього, досить клопіткою є догляд за ним (потрібно періодична капітальна чистка).
 • Ламіновані панелі - в основному використовується в приватних будинках. Це покриття для підлоги з ДВП з нанесеним декоративним шаром. При цьому малюнок може бути досить різноманітним. Але, ламіновані панелі також, як і ковролін, не можна використовувати у вологих приміщеннях.

Перевагами є зносостійкість, термостійкість, легкість і швидкість монтажу, невибагливість у догляді.

 • Підлога з дерева - підлогове покриття, яке завжди буде в моді. Характеризується екологічністю, міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, красивим зовнішнім виглядом. Ринок пропонує паркет (художній і штучний), паркетну дошку, дошку підлоги.
 • Пробкове покриття для підлоги - являє собою паркет, плитку для підлоги або паркетну дошку з кори коркового дерева. Матеріал відрізняється хорошою тепло- і звукоізоляцією, екологічністю, довговічністю, стійкістю до забруднень, пружністю, не піддається гниттю.
 • Керамічна плитка - відмінний вибір для кухні та санвузлів. Керамічна плитка - це екологічний, довговічний, светлостійкий, антистатичний матеріал, досить легкий у догляді.
 • Натуральний камінь - відрізняється міцністю, гарним зовнішнім виглядом, довговічністю. Механічні пошкодження достатньо зашліфувати і відполірувати. Використовуються плити з мармуру, граніту, травертину.
 

При виборі матеріалу слід враховувати функціональне призначення того чи іншого приміщення.
Крім технічних характеристик матеріалу також потрібно звертати увагу на колір, який зможе зробити приміщення просторніше або навпаки.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65