натяжна стеля
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір кольору для натяжної стелі

Замовити

Колір сильно впливає на психологічний стан людини і, безсумнівно, задає настрій і може змінити ваш інтер'єр. Натяжні стелі можна зробити будь-якого кольору і навіть з малюнком, що дуже зручно для втілення найцікавіших ідей. Вибрати відповідний колір натяжної стелі можна, керуючись наступними порадами:

 
  • Вибирати колір натяжної стелі краще маючи при собі зразок шпалер, плитки або фарби, яка буде у вас на стінах. Визначте загальну гамму майбутнього інтер'єру, холодну або теплу. Але не обов'язково робити його в колір стін, можна так само зробити контрастним кольором. Однак пам'ятайте, що темні кольори для стелі можуть зіграти злий жарт, оскільки вони його візуально занижують і роблять кімнату маленької. Якщо ви розробляєте інтер'єр самі, краще віддайте перевагу світлим тонам. Підлога практично не впливає на вибір стелі, стандартні дерев'яні підлоги або підлоги бежевих, коричневих відтінків прекрасно виглядають практично з будь-яким стелею.
  • Засновуйте вибір кольору натяжної стелі виходячи з недоліків і переваг кімнати. Для приміщення невеликих розмірів прекрасно підходять світлі стелі, вони розширюють простір і надають легкість. Так само збільшують розміри кімнати холодні кольори (рожеві, блакитні) при цьому вони додають урочистість приміщенню. Темні стелі краще вибирати власникам високих стель, вони додадуть йому глибину і зроблять його візуально менше. Теплі кольори, наприклад, помаранчевий і жовтий, теж зменшують розміри кімнати, але надають відчуття тепла і затишку.
  • Враховуйте загальний стиль інтер'єру. Кімната в строгому, класичному стилі не потерпить яскраві стелі, краще зробити його на пару тонів світліше стін, але не бажано використовувати один і той же. В сучасних стилях начебто авангарду і футуризму можна експериментувати і вибрати найнесподіваніші кольорові рішення, вони тільки додадуть родзинку.

Не забувайте про вплив кольорів на психологічний стан людини. Пастельні тони заспокоюють, яскраві кольори бадьорять, але можуть дратувати. Підтримують настрій зелений, жовтий і оранжевий кольори. У спальнях краще утримуватися і вибрати блакитний або бузковий колір, він не завадить вам відпочити. Варіант для тих, хто не боїться - чорна стеля. Але його варто використовувати в кімнатах з хорошим освітленням, і тоді він буде створювати відчуття елегантності.
  Багато кольору під впливом світла змінюють свій відтінок. Яскраве світло може зробити сині і блакитні кольори темніше, а зелений і червоний навпаки. Вибираючи колір, враховуйте розташування кімнати. На півдні краще виготовити стелю холодних відтінків, на півночі відмінно виглядатиме жовта або помаранчева стеля.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65