навес для автомобиля
Будівництво, ремонт і оздоблення

Навіс для автомобіля з дерева і полікарбонату

Замовити

Усе своє свідоме життя людина намагається захистити себе і свій будинок від будь-яких напастей, в тому числі і природного характеру. Сьогодні кордону володіння людини значно розширилися і сьогодні захищати доводиться не тільки житло, але й особистий автотранспорт. До недавнього часу ситуація здавалася досить складною, адже будь-який автомобіль, тим більше якщо він дорогий, потребує захисту від погодних опадів.
Для тих, хто крокує в ногу з часом і вважає за краще оптимальний варіант без придбання гаража, підійде автомобільний навіс , який на сьогоднішній день має ряд переваг:

  • Швидкість зведення. Монтаж і установка займає 2-3 дні
  • Захист авто від опадів і нагріву
  • Мобільність при транспортуванні
  • Надійність
  • Універсальність

Автомобільний навіс надає собою не тільки надійний захист для автомобіля від негативних факторів зовнішнього середовища, але і є прекрасною альтернативою самого гаража.

Сфера застосування автомобільних навісів досить широка. Це і дачі, і котеджі, і заміські будинки. Навіси для автомобілів користуються попитом не тільки серед приватних власників, але в місті. Їх можна зустріти на паркінгу, в торгових центрах, АЗС, автосалонах і багатьох інших місцях.
Якщо говорити про конструкцію, то це, як правило, дерев'яний каркас, покриття даху з полікарбонату. Залежно від призначення, навіс може бути різноманітної форми і розміру.
Важливий фактор - матеріал, з якого зроблений навіс. Каркас виготовляється з клеєного бруса, оскільки він міцний і довговічний. Покриттям часто виступає монолітний полікарбонат. Він міцний, витримує різні температури і має дуже естетичний зовнішній вигляд.
Таким чином, Автонавіси допоможуть не тільки захистити автомобіль, але і виконають свої другорядні функції.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65