навес для автомобиля
Будівництво, ремонт і оздоблення

Автонавіс із полікарбонату

Замовити

Навіс для автомобіля з полікарбонату – це вже не предмет розкоші. Сьогодні таке спорудження обійдеться вам недорого, а його споруда не займе багато часу. Порівняно з гаражем навіс виграє багато в чому. Перша і відчутна різниця полягає в ціні. Адже, гараж, будь він металевий або цегляний, та ще й з землею, обійдеться в чималу суму.
Навіть якщо вже є гараж, то автомобільний навіс вам зовсім не завадить. Така конструкція цілком універсальна. Сьогодні ви ставите під неї свій автомобіль, завтра до вас у гості приїдуть рідні і знайомі, а післязавтра там виявиться зручний навіс для відпочинку, де зможе розміститися мангал і невеликий столик з диваном. Сфера застосування автомобільного навісу дуже широка. Тому застосування йому знайдеться завжди.
Навіси для автомобілів з полікарбонату найчастіше встановлюють власники приватних будинків і ділянок. Однак останнім часом їх стали активно застосовувати в громадських місцях, таких як паркінги, автозаправні станції, торгові центри, автосалони.
Універсальність таких навісів вже встигли оцінити і ті, хто займається сільським господарством. Такі навіси підійдуть і для теплиці, і для оранжереї.

Ті, у кого є діти, встановлюють під навісом ігрові майданчики. У літню пору, діти будуть захищені від палючого сонця або дощу.
Навіси для автомобілів з полікарбонату є досить легку металеву конструкцію з покриттям. В якості покриття виступає або стільниковий, або монолітний полікарбонат. Рідше профнастил. Що в підсумку виявиться в ролі «даху» вирішувати вам. Однак, перш ніж встановлювати будь-який з них, врахуйте різницю. У кожного покриття є свої відчутні переваги.
Така споруда захистить вашу машину від снігу, граду, дощу, палючих, шкідливих і спекотних променів, а також приховає від сторонніх очей. Як правило, каркас виконується з металевої труби або дерева. Матеріал навісу вибираєте вже ви.
Метал і полікарбонат - це серйозна пара. Обидва матеріали можуть похвалитися надійністю, так як залишаються неушкодженими навіть під впливом різних погодних умов.
З одного боку, довговічність, з іншого - можливість експериментувати з формами. Ковка металевої основи може бути виконана в різних варіантах, а естетика і приємний вигляд полікарбонату можуть перетворити звичайний навіс в дуже елегантне окремо стоїть споруда, або в відмінне доповнення до вже наявного інтер'єру.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65