деревянный навес
Будівництво, ремонт і оздоблення

Навіс для барбекю з дерева

Замовити

Якщо ви хочете поставити у себе на ділянці навіс для барбекю , то подумайте про те, як він буде виглядати, а саме, яку мету ви переслідуєте. Якщо барбекю або мангал встановлений далеко від обідньої місця або місця відпочинку, то є сенс закрити навісом безпосередньо цю «робочу» частину.
Необхідно подумати і про те, чи доцільно буде на ділянці встановлювати невеликий навіс. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатньо місця, то краще розрахувати і місце для відпочинку, де можна буде поставити стіл, диван, лавки. Навіс зможе вкрити і кулінарний стіл з продуктами, а також дрова та інше.
Що стосується форми, то краще за все підійде прямокутний і купольний навіс , витягнутий в довжину. При плануванні зон відразу виділиться дві зони: одна для установки обіднього столу і стільців; інша - для розміщення самого барбекю і всіх супутніх речей.
Перед тим, як встановити навіс з барбекю, багато хто задається питання практичного спрямування. Чи потрібна витяжка? Адже весь дим від приготування страв буде йти не наверх, а на людей під навісом. Для тих, хто не прагне до ускладнення і так простої конструкції, це питання не є актуальним.
Що стосується матеріалу самого даху, то тут все залежить від ваших побажань і бюджету.

Самий популярний і разом з тим поширений варіант – полікарбонат. Він і значно дешевше і монтується простіше.
Крім того, за полікарбонатом легко доглядати. При використанні барбекю та приготуванні страв, під навісом волею не волею накопичується жир і кіптява. Якщо ви підберете більш темний колір навісу, весь бруд, що осідая буде не так помітним. Полікарбонат сьогодні виробляється різних кольорів. Так що вибрати навіс за кольором буде просто. Сама конструкція являє собою павільйон з відкритими стінами. Роль символічних стін, чи точніше сказати основи, грає металева труба по периметру.
З точки зору декоративного оформлення, такий навіс досить простий – мінімальність у всьому, без особливих кованих деталей. Дах може бути як з цілісних шматків полікарбонату, так і з окремих різної форми і розміру. На такий навіс приємно буде подивитися кожному, а вже мати такий у себе в розпорядженні захоче чи не кожен другий. Легкий, прозорий, різних відтінків, міцний, довговічний, ударостійкий, теплоізоляційний полікарбонат сьогодні заслуговує на повагу все більше і більше з кожним днем. Такий матеріал не влетить в копійку і буде радувати око довгі роки.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65