деревянный навес
Будівництво, ремонт і оздоблення

Навіс для воріт з дерева і полікарбонату

Замовити

Багато власників приватних будинків, а також величезна кількість організацій та установ сьогодні встановлюють різні види воріт в якості основного елемента безпеки. Однак і ворота достатньою мірою уразливі перед опадами. Їх необхідно захищати від дощу, снігу, вітру, пилу, граду. Звичайно, існують різні види і типи механізмів, що дозволяють сховати ворота навіть від граду. Вся ця автоматика коштує чималих коштів, а тому найчастіше встановлюють більш дешеві варіанти.
Відмінним варіантом для тих, хто хоче заощадити, але при цьому не позбавляти себе якості відмінно підійде навіс для воріт. Він послужить надійною охороною від різного роду несприятливих атмосферних опадів.
Навіс, який встановлюється спільно з воротами, як правило, прикриває не тільки майданчик, але і його в'їзну частину. Так його частина висунута над воротами і закриває всі механізми. Це, звичайно, продовжує термін служби. Стовпи в'їзних воріт у цьому випадку відіграють роль передніх стійок навісу.
Типи воріт можуть бути різними: секційні ворота, відкатні ворота, розпашні і т. д.

Найпривабливішими і тому популярними сьогодні є секційні ворота, суміщені з навісом.
На другому місці відкатні ворота. Вони теж мають ряд безсумнівних переваг, але все ж поступаються секційним якщо мова йде про суміщення с. Справа в тому, що в секційні ворота не потребують бетонних роботах. Монтують їх досить легко (всього за один день) і дешево.
Конструкція навісів для воріт, як правило, ідентична, будь це стандартний металевий навіс з полікарбонату або дерев'яний навіс.
Навіси для воріт створюються фахівцями за дизайнерським проектом, кресленням або типовими схемами. Остаточний варіант креслення роблять вже після виїзду на місце, де будуть проведені заміри висоти, довжини, товщини, а також особливостей кріплення і додаткових пристроїв. Після цього, конструкцію виготовляють і монтують.
Навіси для воріт мають кілька переваг. По-перше, це величезна вигода в грошах, при чому подвійна. Сама конструкція обійдеться в рази дешевше, і її обслуговування не потребуює будь-яких засобів. По-друге, навіс можна замовити за індивідуальними вимогами. Так вона буде відповідати архітектурному стилю ділянки і будинку. В результаті - унікальна конструкція.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65