деревянный навес
Будівництво, ремонт і оздоблення

Навіс з полікарбонату над вхідними сходами

Замовити

Вхідні сходи теж потребують додаткового захисту у вигляді навісу. Адже якщо його не зробити, то під час дощу вони будуть намокати, а також взимку на них буде намерзати сніг і ожеледь, тому сходи стануть набагато небезпечніше в експлуатації.
Щоб сходи були захищені, зазвичай роблять навіс або козирок. Таким чином на сходи не потрапляє більшість атмосферних опадів.
Одним з найкращих покриттів для такого навісу є стільниковий полікарбонат. Це високоміцний матеріал, який не боїться перепадів температур, атмосферних впливів і стійкий до агресивних миючих засобів.
Також стільниковий полікарбонат може мати різне забарвлення і різну ступінь прозорості, що дозволяє підібрати його для будь-якого дизайну будинку. Таким чином, можна зробити козирок або навіс для входу, який буде ідеально вписуватися в загальний дизайн.

Також полікарбонат легко різати і гнути, що дозволяє втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею, яка тільки може виникнути. Можна зробити як рівний козирок, так і вигнутий, і при цьому надати йому будь-яку форму. Наявність великої кількості комплектуючих теж полегшує роботу і дозволяє створити дійсно красиву і закінчену форму навісу.
До переваг полікарбонату можна віднести також його низьку вартість в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами.
Що стосується матеріалу, з якого робити саму конструкцію навісу , то тут немає певних вимог. Це найчастіше метал, проте, якщо метал не підходить до дизайну будинку, то можна використовувати дерево або будь-який інший матеріал достатньої міцності.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65