деревянный навес
Будівництво, ремонт і оздоблення

Навіс із полікарбонату для котеджу, кафе, ресторану

Замовити

Атмосферні явища та опади – дощ, сніг, град і палюче сонце часто несуть людям незручності. Ці незручності були б не так відчутні і в якійсь мірі навіть доставляли б більшості з нас якесь естетичне задоволення, якщо б ми могли відчувати себе захищеними. Але це неможливо без відповідних одягу, взуття та... навісів.
Кожному автомобілісту знайома ситуація, коли, наприклад, що випав за ніч сніг може стати причиною запізнення на роботу – щоб зчистити і обмести його «залізного коня» потрібно час. А чи надійні конструкції – полікарбонатні навіси для автомобілів – своєчасно встановлено, що такі ситуації були б виключені. І такі конструкції – з високим рівнем міцності, довговічні – є гарним захистом не тільки від атмосферних явищ, але і захистять від шкідливого для автомобільної фарби сонячного ультрафіолету.
Навіси з полікарбонату для авто користуються попитом не тільки серед приватних власників.

Вони широко використовуються різними підприємствами та приватними фірмами для того, щоб упорядкувати комфортні платні або корпоративні парковки. При цьому затребувані не тільки стаціонарні навіси, але і легко демонтовані варіанти, що при необхідності дозволяє міняти їх розташування.
Не може не радувати і той факт, що ця сучасна конструкція – не тільки захист. Вона також стає оригінальною складову стильного декору, гармонійно вписуючись в екстер'єр і заміського будинку, і офісного центру. Не в меншій мірі стильно і затишно можуть виглядати і навіси з полікарбонату над басейнами або місцями для паркування автомобілів осіб, а також у вигляді козирків над входом. Не кажучи вже про те, що місце для відпочинку на дачній ділянці з використанням такого навісу може вийти затишним – отримати комфорту не натішишся і не налюбуешься ним. Тим більше, що полікарбонат, що має властивість приймати будь-які форми, органічно впишеться в ландшафт будь-якого заміського ділянки та будівлі, втілюючи мрії архітекторів з самим високим польотом творчої думки.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65