бамбуковые обои
Будівництво, ремонт і оздоблення

Бамбукове покриття для стін лоджії

Замовити

Бамбук нині є популярним видом внутрішнього оздоблення як кімнат, так і балконів і лоджій. Шпалери з натурального бамбука внесуть елементи екзотики на балкон або лоджію.
  Бамбукові шпалери є рейки, ширина яких становить 5, 8, 12, 17мм. Ці рейки нанесені на тканинну основу.
  Бамбукове покриття не тільки надає вишуканий вигляд інтер'єру, але і не вимагає особливого догляду в дальнейше. Покриття може клеїтися навіть на цементну основу. Єдина умова - повинна бути рівна поверхня. Тому часто на стіни спочатку кріпиться гіпсокартон з обробкою шпаклівкою або ОSB-плита. Також бажано утеплити стіни лоджії або балкона перед оздобленням.
  Клей наноситься на поверхню стін лоджії і на шпалери, потім підсихає протягом 10-15 хвилин. Після цього шпалери притискаються до стіни, розгладжується поверхня, при цьому видаляються повітряні прошарки.
  Якщо в приміщенні підвищена вологість, вогкість, або існує перепад температур, перед наклеюванням бамбукового покриття стіни обробляються протигрибковим і водовідштовхувальним складом. Такий варіант підходить для "холодного" балкона.
  Бамбукове покриття має різноманітне забарвлення, фактуру, має підвищену вогнетривкість, володіє шумопоглинаючими і теплоізоляційними властивостями, є вологостійким матеріалом.

Для виробництва використовується зріз верхнього шару бамбука. Оскільки це натуральні стебла, вони стійкі до впливу прямого сонячного світла і практично не піддаються впливу сонячних променів.
  Бамбукові шпалери в догляді дуже прості: потрібно протирати зволоженою текстильної тканиною або обробляти пилососом з використанням м'якої щітки. Рекомендується також періодична обробка засобом по догляду за дерев'яними меблями. Також можна обробити антипиловим складом або лаком після обробки. Деякі види бамбукового покриття вже розкриті лаком. Інші - виділяють смолу самостійно. Для додання деякого відтінку можна обробити поверхню спеціальними тонуючими просоченнями.
  Бамбукові шпалери мають відшліфовану поверхню.
  Для додання бамбукових шпалер закінченого вигляду, декорування внутрішніх і зовнішніх стиків стін і підлоги використовуються бамбукові аксесуари - молдинги.
  Вартість обробки лоджії бамбуковими шпалерами можете подивитися в цінах. При обклеювання бамбуковими шпалерами необхідно дотримуватися деяких правил.
  Завдяки асортименту декорів покриттів можна підібрати колір для лоджії або балкона на будь-який смак.

Бамбукові шпалери Бамбукові шпалери Бамбукові шпалери

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65