обшивка пластиковою вагонкою
Будівництво, ремонт і оздоблення

Обшивка пластиковими панелями: технологія монтажу на стелю

Замовити

Найчастіше ремонту потребують стелі у ванній кімнаті, туалеті і кухні через підвищену вологість або несправну вентиляцію. Оптимальним варіантом ремонту стель в цих приміщеннях буде монтаж панелей ПВХ.
  Панелі будуть виглядати гарно в невеликих приміщеннях та й ціни на них досить демократичні, панелі не викликають складнощів в монтажі. Крім цього, кольорова гамма досить широка. Відмітною перевагою таких стель є те, що вони миються миючими засобами, а це збільшує термін їх служби.
  Оздоблення пластиковими панелями виконується досить легко, якщо є навички роботи з пилою, дрилем і іншими інструментами. Для обшивки панелями з розхідного матеріалу знадобляться дерев'яний брус товщиною 20-40 мм, кріплення, самі панелі ПВХ і L-образний стартовий профіль.
  Спочатку необхідно виміряти висоту стелі у всіх кутках кімнати з використанням водяного рівня. Потім провести горизонтальну лінію через всю кімнату в місці найменшої висоти і можна приступати до кріплення панелей. Для того, щоб не пошкодити очі сміттям під час обробки пластиковими панелями , бажано очистити поверхню стелі від старих шпалер або фарби. Якщо нанести на стелю ґрунтовку проти грибка - це збільшить термін служби майбутньої стелі. Просвердливши отвори по розмітці, потрібно закріпити стартові бруски. Це робиться, помістивши в отвори дюбелі і зафіксувавши профіль саморізами.

Якщо кімната, в якій проводиться монтаж панелей ПВХ, більше трьох метрів, то потрібно буде перед кріпленням профілю до стіни з'єднати його з іншим профілем шурупами, вставивши один в інший, так як стандартна довжина профілю не більше трьох метрів. Для спрощення подальшої установки панелей краще використовувати L-подібну форму, закріплену на брусках.
  Найбільш вигідно будуть виглядати панелі, розташовані уздовж довгої стіни. Для установки брусків, що закріплюють самі панелі, потрібно буде зробити на стелі розмітку. Найкраще розташовувати бруски поперек на відстані близько 70-80 см. При поздовжньому розташуванні панелей доведеться стикувати їх Н-подібної планкою, при цьому позначаться їх межі.
  Для установки електропроводки слід закріпити кабель до брусків, закріплених саморізами. Але для початку в просвердлені отвори поміщаються пластмасові пробки. Заздалегідь відрізаний по довжині СД профіль закріплюється саморізами. Потім направляючі профілі потрібно буде скріпити, попередньо загнувши підвіси. Для обшивки потрібно закріпити панель, вставивши її товстої стороною до стіни. Друга панель вставляється в пази на попередній панелі і закріплюється. Також слід вчинити з рештою панелями. При необхідності лобзиком або ножем можна відрізати панель. Дерев'яний каркас для панелей - це найдешевший варіант.
  Якщо Ви хочете зробити безшовну стелю, скористайтеся міцним каркасом з металу. Панелі можна швидко закріпити до каркасу клеєм, правда термін служби такого стелі буде недовгим.

монтаж пластикових панелей монтаж пластикових панелей монтаж пластикових панелей

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65