металопластикові вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Обслуговування пластикових вікон ПВХ

Замовити

Пластикові вікна ПВХ - довговічні і якісні вироби, здатні прослужити десятки років. Проте, навіть за дуже якісними і дорогими вікнами слід регулярно доглядати, щоб продовжити їх граничний термін служби. У цій статті розглянемо обслуговування пластикових вікон , з яким впорається будь-який власник квартири. Запрошувати фахівців вам не буде потрібно.
  Під час весняної мийки вікон рекомендується перевіряти якість кріплення фурнітури, це позбавить від маси проблем в майбутньому. Виробник пластикового вікна обов'язково вказує вимоги, що пред'являються до технічного стану всіх елементів фурнітури і механізмів кріплення. Пам'ятайте: відсутність належного догляду може привести до передчасного виходу вікна з ладу!

 

Як заощадити на ремонті пластикових вікон?

 

Поширена проблема: фурнітура починає погано функціонувати вже через кілька років після покупки нового вікна. Чому це відбувається? Вся справа у відсутності своєчасного регулювання, а також в нерегулярному провітрюванні приміщення.
  Якщо ручка повертається з зусиллям, а для закриття вікна доводиться докладати надмірних фізичні зусилля, рекомендується викликати фахівця, або виконати обслуговування пластикових вікон самостійно. Часом неакуратність призводить до зламаним петель, вивернутим ручкам і іншим проблемам. Заміна фурнітури - дорогий процес!

Правила, які рекомендується дотримуватися:

  • Велика кількість бруду і пилу збирається на верхніх стулках вікна. Намагайтеся ретельно очищати фурнітуру там;
  • Після очищення рекомендується змастити фурнітуру спеціальними миючими засобами, які продаються в спеціалізованих магазинах, або у виробника вікон ПВХ;
  • Слід використовувати тільки ті чистячі і миючі засоби, які не зашкодять антикорозійний шар;
  • Періодичність обслуговування пластикових вікон - раз на рік;
  • Обов'язково перевіряйте якість кріплення болтів. Не тільки зверху, але і знизу;
  • У разі виявлення дефектів фурнітури рекомендується відразу ж викликати фахівця;

Сучасна фурнітура комплектується захисними елементами, що не допускають попадання бруду в механізми. Перевірте наявність таких елементів.

Коли потрібна перша перевірка і налаштування фурнітури?

Вперше виробляти діагностику рекомендується незабаром після закінчення монтажних робіт, особливо це стосується великих і масивних віконних профілів, установлюваних у вітальні. У перші дні і тижні експлуатації вікно може злегка провиснути, його доведеться підрегулювати. Легке регулювання стулок здійснюється майстром, або власником квартири самостійно, за допомогою ключа. Перевіряйте і стан гвинтів, деякі з них доведеться підтягти.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65