пробкові шпалери
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як клеїти пробкові або бамбукові шпалери

Замовити

Щоб отримати бажаний результат при обклеюванні пробкових шпалер (бамбукових), попередньо необхідно підготувати поверхню. Стіни очищаються від старих матеріалів, шпаклюються і грунтуються. Також необхідно досягти однакових показників вологості і температури пробкових шпалер (бамбукових) з приміщенням. Для цього пробкові шпалери (бамбукові) залишаються в розкритому вигляді в кімнаті, де в подальшому буде виконуватися обклеювання.
  При поклейці пробкових шпалер (бамбукових) спочатку на стіні відзначається вертикальна лінія. Для цього необхідним інструментом є рівень або висок. Ця лінія необхідна для рівного обклеювання першої смуги пробкових шпалер (бамбукових).

Далеї відміряється необхідна довжина пробкових шпалер (бамбукових) і відрізається. Наступним етапом є рівномірне нанесення клею тільки на пробкові шпалери (бамбукові) з використанням зубчастого шпателя. Бажано вкластися в 10-15 хвилин, щоб не допустити висихання клею.
  Якщо використовується контактний високов'язкий клей, його потрібно наносити на обидві поверхні - стіни і пробкові шпалери (бамбукові). В даному випадку після нанесення клею на стіну потрібно витримати 5-10 хвилин, щоб він трохи підсох. Далі промащується полотно пробкових шпалер (бамбукових) і без очікування клеїться на стіну. Контактний високов'язкий клей не дозволяє регулювати положення пробкових шпалер (бамбукових) на стіні.
  Далі приклеюються пробкові шпалери (бамбукові). Протягом декількох хвилин положення полотна можна коригувати.   Час повного висихання клею становить 1 доба.

оклейка пробковими шпалерами оклейка пробковими шпалерами оклейка пробковими шпалерами

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65