дерев'яні євровікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вікна з дерева: класика і сучасні євровікна зі склопакетами

Замовити

За технологією виготовлення вікна з дерева бувають двох видів: традиційні, по вітчизняному стандарту, які ставлять в більшості випадків, а також вікна за європейськими методологіями - євровікна зі склопакетами .
  Звичайно поширені вікна з дерева зроблені із застосуванням одинарного або подвійного скла, на відміну від склопакетів. З описом традиційних вікон ми знайомі за інструкціями прикладного будівництва, вони не вимагають великої уваги. Зазвичай ви можете легко замовити і встановити, а також відремонтувати подібні вікна з дерева. Поговоримо докладніше про євровікна зі склопакетами за європейським стандартом, які менш поширені в нашій місцевості.
  Матеріал для таких вікон беруть з міцної деревини, застосовують у виробництві надійні і міцні породи дерева. Щоб рами не деформувалися при використанні, кожну раму виготовляють з тришарового бруса. Встановлюються склопакети в одну або дві камери.
Виробництво таких євровікон з дерева досить витратне, складна технологія вимагає уваги і чіткості, все це створює передумови до високої цінової лінійці продукції. Євровікна зі склопакетами стоять і без цього в кілька разів дорожче аналогів з металопластику.

 
 

Але вони будуть екологічно більш благополучними і натуральними. Найпоширенішим матеріалом для таких вікон буде євробрус з сосни або модрини. Зате високі ціни окупаються довгостроковій службою, міцністю, стійкістю до сезонних змін погоди, євровікна зі склопакетами не залежатимуть від перепадів температури. Найдорожчий вид деревини для вікон - модрина.
  Практично будь-які євровікна зі склопакетами будуть набагато краще пластикових. Особливість їх - в натуральності та безпеки в плані екології. Будь-пластик поступиться найчистішому природному матеріалу - деревині. Зовні вони будуть мати ідеальне поєднання з дерев'яними меблями, паркетом і дверима з деревини.
  Вся справа в тому, що дерево «дихає», вміє пропускати повітря через себе, в добу через дерев'яну раму здатне пройти до 2,7 кубометра повітря.
  Сучасні технології в цілому зберігають і продовжують термін служби рам і вікон набагато довше, вони захищені від гнилі і цвілі, не реагують на вологу опадів. Якщо ви будете правильно доглядати за своїми вікнами, то вони прослужать вам не менше півстоліття.

дерев'яні євровікна дерев'яні євровікна дерев'яні євровікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65