дерев'яні євровікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вікна з дерева: класика і сучасні євровікна зі склопакетами

За технологією виготовлення вікна з дерева бувають двох видів: традиційні, по вітчизняному стандарту, які ставлять в більшості випадків, а також вікна за європейськими методологіями - євровікна зі склопакетами .
  Звичайно поширені вікна з дерева зроблені із застосуванням одинарного або подвійного скла, на відміну від склопакетів. З описом традиційних вікон ми знайомі за інструкціями прикладного будівництва, вони не вимагають великої уваги. Зазвичай ви можете легко замовити і встановити, а також відремонтувати подібні вікна з дерева. Поговоримо докладніше про євровікна зі склопакетами за європейським стандартом, які менш поширені в нашій місцевості.
  Матеріал для таких вікон беруть з міцної деревини, застосовують у виробництві надійні і міцні породи дерева. Щоб рами не деформувалися при використанні, кожну раму виготовляють з тришарового бруса. Встановлюються склопакети в одну або дві камери.
Виробництво таких євровікон з дерева досить витратне, складна технологія вимагає уваги і чіткості, все це створює передумови до високої цінової лінійці продукції. Євровікна зі склопакетами стоять і без цього в кілька разів дорожче аналогів з металопластику.

 
 

Але вони будуть екологічно більш благополучними і натуральними. Найпоширенішим матеріалом для таких вікон буде євробрус з сосни або модрини. Зате високі ціни окупаються довгостроковій службою, міцністю, стійкістю до сезонних змін погоди, євровікна зі склопакетами не залежатимуть від перепадів температури. Найдорожчий вид деревини для вікон - модрина.
  Практично будь-які євровікна зі склопакетами будуть набагато краще пластикових. Особливість їх - в натуральності та безпеки в плані екології. Будь-пластик поступиться найчистішому природному матеріалу - деревині. Зовні вони будуть мати ідеальне поєднання з дерев'яними меблями, паркетом і дверима з деревини.
  Вся справа в тому, що дерево «дихає», вміє пропускати повітря через себе, в добу через дерев'яну раму здатне пройти до 2,7 кубометра повітря.
  Сучасні технології в цілому зберігають і продовжують термін служби рам і вікон набагато довше, вони захищені від гнилі і цвілі, не реагують на вологу опадів. Якщо ви будете правильно доглядати за своїми вікнами, то вони прослужать вам не менше півстоліття.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65