монтаж вікон
Будівництво, ремонт і оздоблення

Технологія монтажу вікон

Замовити

Для кріплення віконних коробів необхідно брати спеціальні та універсальні кріпильні елементи, які підходять до матеріалу стін, в які монтується вікно. Це можуть бути:

  • Гнучкі анкерні пластини.
  • Універсальні пластмасові дюбелі зі стопорними шурупами.
  • Будівельні шурупи.
  • Пластмасові або металеві анкерні (розпірні рамні) дюбелі, що продаються разом з гвинтами, які можуть мати циліндричну або потаємну головку.

Металеві анкерні дюбелі застосовуються в разі монтажу віконних блоків до стін з природного каменю, газобетону, керамзитобетону, цегли, бетону і т.п.
Пластмасові розпірні рамні дюбелі використовуються при установці вікон до стін з дерева, легких бетонів, пустотілих блоків, цегли з вертикальними порожнечами. При цьому дюбелі повинні бути діаметром не менше 8 мм.
Якщо необхідно встановити вікна в багатошарові стіни з хорошим утеплювачем, то необхідно застосовувати оцинковані гнучкі анкерні пластини, товщина яких становить не менше 1,5 мм.

Дані пластини спершу потрібно прикріпити до віконного блоку за допомогою будівельних шурупів довжиною від 40 мм і діаметром від 5 мм, після чого можна виконувати установку в отвори.
  Щоб монтувати дюбель в стіну дрилем свердлять отвір глибиною, яка повинна бути більше від одного діаметра шурупа. Далі отвір очищають від сміття, що утворилося і анкеруют дюбель. Головки стопорних шурупів і дюбелів поміщають у внутрішньому фальці профілю. Після цього на них одягають заглушки.
  Спершу монтаж віконних блоків здійснюється за рівнем і проводиться тимчасова фіксація установочними клинами. Дані клини демонтують після облаштування утеплювального шару, яким також заповнюються і місця їх установки.   Після проведення даних робіт виконується кріплення вікна до стінового прорізу за допомогою кріпильних елементів.   Між даними елементами мінімальна відстань не повинна бути більше:
  Віконні блоки з кольорових профілів ПВХ - 600 міліметрів.
  Вікна з профілів ПВХ в білому кольорі і алюмінію - 700 міліметрів. Вікна з деревини - 800 міліметрів.
  Крім цього, від кріплення до внутрішнього кута коробки допускається відстань в межах 150-180 міліметрів.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65