балкон під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Скління балкона: як вибрати оптимальний варіант

Замовити

До недавнього часу балкон в міській квартирі був мало експлуатований житлоплощу. На балконі не зовсім приємно було знаходитися, оскільки постійно потрапляли дощ, сніг і пил. Але останнім часом у жителів багатоквартирних будинків стала відзначатися схильність - використовувати цю площу з граничною для себе користю. Для створення мінімального комфорту на балконі досить зробити скління балкона.
  Є кілька способів скління балкона . Перш ніж підібрати один з них, потрібно визначитися, яким ви бачите свій балкон в остаточному варіанті. Якщо ви бажаєте захистити лоджію або балкон від пилу і опадів, то можна підібрати будь-який варіант скління. У разі, якщо є бажання досягти тепла на балконі, то слід вибрати «тепле скління балкона», яке включає установку герметичної захисної конструкції, а також утеплення підлоги і стелі.
  Сьогодні одним з кращих і сучасних матеріалів, що застосовуються для скління міських квартир і заміських будинків, по праву вважається ПВХ-профіль. Завдяки високим властивостям цього матеріалу в приміщенні балкона створюється додатковий комфорт і повний захист від пилу, впливу атмосферних опадів і вуличного шуму. Як показала практика, скління балкона пластиком і мінімальне утеплення допомагає досягти збільшення температури на балконі на 15-20 ° С в порівнянні з вуличною.
  Велику вигоду дає пластикове скління балконів, розташованих на першому поверсі. У цьому варіанті склопакет служить додатковим захистом від злому. Його набагато важче розбити, ніж звичайне вікно. Крім того, сьогодні виробники продають склопакети, оснащені протиударними стеклами.

Пластикове засклення балконів чудово поєднується з будь-яким архітектурним стилем будівлі. Сьогодні можна придбати не тільки білі профілі ПВХ, але і ламіновані в будь-який інший колір, а також схожі на текстуру деревини.   Пластикове скління балконів має тривалий термін використання, тому що профіль ПВХ пожежобезпечний, не боїться холодів, не піддається гниттю і корозії.
  Установка пластикових вікон на балконі і лоджії вимагає хорошої вправності і досвіду, тому без відповідної професійної підготовки не слід самостійно займатися склінням.

 

Етапи виконання балкона під ключ:

  • Виготовлення виносу або каркаса балкона
  • Зовнішня обшивка балкона сайдингом або пластиковою вагонкою
  • Виготовлення даху балкона з покриттям профнастил або ондулін
  • Скління лоджії
  • Внутрішнє утеплення балкона
  • Внутрішнє оздоблення декоративними матеріалами
  • Виготовлення шафок і тумбочок
 

Наша компанія може запропонувати Вам широкий вибір матеріалів, щоб в результаті отримати якісний і зовні привабливий балкон під ключ. При цьому максимально враховуються ваші побажання і їх можливість втілення в життя на практиці.
  Використання сучасних матеріалів і технологій та досвідченими майстрами дозволяє досягти максимального збереження тепла на вашому балконі, отримати привабливий зовнішній вигляд і приємний процес експлуатації.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65