балкон під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Чим засклити балкон, лоджію

Замовити

Стикаючись з питанням засклення балконів і лоджій або заміни старих віконних рам, кожен хоче вирішити певні завдання і задовольнити ряд своїх потреб. А у всіх вони різні. Це і зовнішній вигляд виробу, і довговічність, і тепло, звукоізоляція, і ціна, і, звичайно ж, якість. Як знайти оптимальний варіант?
  Самим практичний видом скління є металопластикові вікна. Їх вартість, в порівнянні з дерев'яними і алюмінієвими вікнами, найдешевша. Тим більше, що за ним простіше догляд. Для тих, хто цінує натуральні матеріали і різноманітність вибору кольорів, можна запропонувати дерев'яні вікна, які покриваються фарбою на водній основі. Але їх вартість в два рази дорожче від металопластикових, і в догляді вони вимагають до себе більше уваги, а саме оновлення покриття через деякий час.
  Пропонуючи засклення балконів і лоджій з різних матеріалів - пластик, дерево, ми задовольняємо побажання навіть найвимогливіших замовників.

 

Металопластикові вікна: характеристика

 • довговічність (термін експлуатації 40-50 років при правильному догляді та користуванні);
 • приємний зовнішній вигляд і невибагливість у догляді;
 • герметичність конструкції за рахунок подвійного контуру ущільнення і, як наслідок, відсутність протягів;
 • поворотно-відкидна фурнітура, яка дозволяє регулювати потік повітря при провітрюванні.

Дерев'яні вікна: характеристика

 • натуральна деревина різних порід дерева;
 • широка колірна гамма, з якої можна підібрати колір відповідно до інтер'єру;
 • поворотно-відкидна фурнітура з функцією противзлома;
 • можливість перефарбувати в інший колір з часом за бажанням;
 • герметичність за рахунок подвійного контуру ущільнення з властивістю дерева "дихати".

Алюмінієві конструкції: характеристика

 • легкість конструкцій, що грає важливу роль, якщо виконується скління балконів, де потрібна невелика навантаження на плиту;
 • збереження геометрії навіть по закінченню довгого часу (більше 80 років);
 • матеріал не схильний до корозії;
 • довговічний матеріал, що не вимагає догляду;
 • поворотно-відкидна і розсувна фурнітура.

Поради по догляду за металопластиковими вікнами

Для видалення забруднень з поверхні металопластикових конструкцій не рекомендується застосовувати чистячі засоби, до складу яких входять абразиви. Вони можуть залишати після себе подряпини на пластику.
  Поверхню скла необхідно мити водою з використанням нейтрального миючого засобу (до складу якого не входить нашатирний спирт або розчинник для запобігання псуванню ущільнювача). Сам же ущільнювач рекомендується періодично змащувати силіконовим олівцем для збереження еластичності. Для миття склопакетів можна використовувати слабкий мильний розчин.
  Крім того, необхідно періодично мити антимоскітну сітку, оскільки сіткове полотно забивається від вуличного пилу. Для цього досить зняти з рами вікна сітку, очистити щіткою, а потім сполоснути під проточною водою.
  Механізм фурнітури досить два рази в рік змащувати машинним маслом (до складу мастильного матеріалу не повинні входити кислоти і смоли, які призводять до корозії металу). Якщо віконна ручка з часом стала слабо закриватися і розбовталася, необхідно пластикову планку біля основи рукоятки підняти і повернути на 90 градусів. Буде видно гвинти, які і необхідно закрутити сильніше. Потім планку повернути в початкове положення.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65