монтаж вікон
Будівництво, ремонт і оздоблення

Скління каркасного будинку

Замовити

Вікна в каркасному будинку, крім основної функції пропускання світла в приміщення, повинні вирішувати ще питання збереження тепла, яке утворюється в процесі опалення самого будинку.
  Оскільки каркасний будинок - це комплексне рішення, то, відповідно, і вікна в даному будинку повинні бути невід'ємним елементом.
  Необхідно, щоб вікна в каркасному будинку були досить «теплими», щоб не випускати на вулицю то тепло, яке тримає основний каркас. Для вирішення цього завдання підходять як металопластикові вікна монтажної товщиною 70 мм (Rehau Evro 70, Decco 71, Salamander Streamline), так і дерев'яні євровікна товщиною 78 мм. Необхідно застосувати двокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленням (І-скло, Е-скло, Solar). Дані характеристики вікон дозволяють максимально зберегти тепло в приміщенні.

Крім технічних характеристик встановлюваних вікон, слід також звернути увагу на «хитрість» монтажу вікна в каркасному будинку.
  Установка вікна в каркасному будинку виконується у віконний отвір, в який попередньо заводиться пароізоляційна плівка. Також плівка наклеюється на торець самої рами вікна. Монтаж вікна в каркасному будинку виконується з використанням анкерних пластин.
  Таким чином досягаються мінімальні показники тепловтрат, завдяки чому істотно економляться витрати на обігрів.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65