скління котеджу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Скління котеджу, заміського будинку

Замовити

На перший погляд, скління котеджу не повинно викликати великих труднощів. Але при склінні котеджу є свої особливості, відмінні від скління квартири.
  На відміну від типових вікон жителів багатоквартирних будинків міст, скління котеджу - це індивідуальне архітектурне рішення. Вікна в приватних будинках часто проектуються таким чином, щоб вони могли відображати дизайнерську думку. Тому наявність різноманітних колірних рішень дає можливість підібрати колір, що гармонує з фасадом будинку.
  Ще на етапі проектування котеджу слід продумати конфігурацію вікон і їх розміри. Оскільки технічні моменти, не враховані на попередньому етапі, можуть вплинути на зміну конфігурації вікон, а також на їх вартість. Дизайнерське рішення має бути скориговане відповідно до технічних можливостей фурнітури, склопакетів, а також рам.

Скління котеджу може виконуватися з використанням металопластикових, алюмінієвих або дерев'яних вікон. Вибір залежить від індивідуальних переваг замовника, бюджету і технічних характеристик вікон. Оптимальним варіантом вважається дерево, оскільки «дихаючий матеріал» найкращим чином зберігає тепло в приміщенні. Але, в той же час, деревина - це горючий матеріал.   Алюмінієві вікна відрізняються хорошою міцністю, але «теплими» їх назвати не можна.
  Найбільш недорогим варіантом є вікна з ПВХ. Питома вага металопластикових вікон при склінні котеджів складає близько 80%.
  При склінні котеджів в основному застосовуються двокамерні склопакети, заповнені аргоном з енергозберігаючим склом. Це оптимальний вибір для тих, хто хоче не переплачувати за опалення заміського будинку.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65