панорамні вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Скління веранди, тераси будинку

Замовити

Веранда або тераса в заміському будинку - одне з найулюбленіших місць для відпочинку всієї сім'ї в літній час. Основною характеристикою веранди є максимальна відкритість простору.   Ще при будівництві будинку рекомендується розташувати веранду, терасу з північної або східної сторони.
  Скління веранди, тераси відмінно вирішується за допомогою металопластикових конструкцій або конструкцій з дерев'яного євробруса. В результаті отримуємо герметичну комплексну систему, яка в холодну пору року також може служити додатковим повноцінним житловим приміщенням (при достатньому внутрішньому опаленні). При цьому головне вибрати «теплий» профіль і енергозберігаючі склопакети.
  Популярним варіантом скління в нинішній час є панорамні вікна (скляні конструкції від підлоги до даху веранди)

При цьому скління веранди, тераси виходить максимально світлим, оскільки через великі панорамні вікна надходить досить велика кількість денного світла. Також стулки вікон рекомендується робити відкриванням усередину - таким чином в приміщення влітку буде надходити набагато більше свіжого повітря.
  Як варіант для веранди або тераси можна використовувати полікарбонат. Але цей матеріал має свої специфічні особливості.
  Крім стандартних варіантів, скління веранди, тераси можна виконати за допомогою паралельно-розсувних систем або систем «гармошок». В даному випадку відкриваються частини складаються максимально компактно, а це великий плюс для літнього відпочинку.
  Скління веранди, тераси має гармоніювати із загальним архітектурним стилем заміського будинку. Від цього залежить вибір кольору і матеріалу рам (пластик, алюміній або дерево).

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65