освітлення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Освітлення квартири: як краще організувати

Замовити

Оптимальне освітлення квартири здійснюється з розрахунку 15-20 Вт / м.кв. Розраховувати необхідно по максимуму, так як, чим яскравіше, тим краще.

 

Краща світлотехніка для ванної

 

Вологозахищені світильники з напругою 12 вольт. Необхідно враховувати розташування світильника, щоб він був розташований як подалі від відкритих джерел води.

Як грамотно підійти до питання освітлення кухні?

 

Світильники для кухні необхідно вибирати нескладної конструкції, без зайвих прикрас, щоб їх можна було легко мити, так як випаровування від приготування їжі осідають на поверхнях і подібні забруднення важко видалити. Додаткове освітлення в обідній і робочої зонах - це необхідність. Господиня багато часу проводить на кухні, не повинна напружувати очі. У робочій зоні краще використовувати світильники з енергозберігаючими лампами. Такий світильник менше нагрівається, і забруднення від приготування їжі не «прикипають» до поверхні світильника.

Грамотне освітлення для вітальні

 

У вітальні світильники краще розташовувати на різних рівнях. Добре, якщо в світильниках будуть світлорегулятори для регулювання яскравості освітлення. Біля дивана і крісел можна розмістити торшери або настільні лампи.

Освітлення кімнати для відпочинку

 

Освітлення в спальні краще зробити розсіяним і м'яким. Також рекомендується встановити вимикач з диммером поруч з ліжком для зручного регулювання освітлення.

 

Загальне освітлення можна організувати також завдяки торшерами, бра або настільним лампам.
Головне правило для освітлення в спальні - м'яке, не осліплююче, розсіяне світло.
  Настінні світильники найкраще кріпити безпосередньо над ліжком, в півтора метрах від підлоги.
  Також можна встановити перемикач поруч із дверима і ще один у ліжку.

 

Грамотне освітлення дитячої кімнати

 

Освітлення в дитячій кімнаті має бути багато, причому світильники необхідно розташувати комбіновано - це може бути яскрава люстра і точкові світильники по периметру стелі. Стеля можна зробити дворівневий з підсвічуванням, і на стіни можна додати кілька бра. Все це встановлюється в дитячій для того, щоб дитині було максимально зручно управляти освітленням у себе в кімнаті. А ось в робочій зоні досить встановити гнучкий світильник, який здатний при повороті висвітлити будь-яку ділянку столу.

Новинки в області світлотехніки для квартир

 

Гнучка світлодіодна стрічка, LED стрічка використовуються для підсвічування барних стійок, ніш, прозорих матеріалів, складних конструкцій. Стрічки - це компактний світлореглююче джерело яскравого світла. Мають клейову основу, безпечне низьковольтне напруга 24V, не вимагають особливих навичок при монтажі.
  Світлодіодні стрічки можуть застосовуватися як для підсвічування і інтер'єрних елементів, так і для основного освітлення.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65