оздоблення коттеджа
Будівництво, ремонт і оздоблення

Внутрішнє оздоблення і ремонт котеджу

Замовити

Сьогодні життя за містом набирає обертів і багато людей прагнуть переміститися з тісних бетонних і цегляних блоків в просторний будинок. Природно, що внутрішнє оздоблення котеджу - це також широкий простір для експериментів і фантазії в ремонті.
  На жаль, в той же час, ремонт котеджу - це зовсім не просто, величезний простір дії накладає ще більшу відповідальність на всі проведені роботи. Справитися самостійно з великим обсягом роботи мало кому одному під силу, інакше ремонт котеджу переростає в постійне «стан душі і тіла».
  Внутрішнє оздоблення котеджу починається після зведення стін і підведення комунікацій.
  Внутрішнє оздоблення котеджу повинне мати свою послідовність виконання: спочатку стелю, потім - стіни, а завершальним етапом є обробка підлоги.
  При будівництві будинку по каркасної технології та гіпсокартону спочатку виконуються монтажні роботи, а потім - оздоблювальні.   Після проведення всіх кабелів електропроводки, проведення трубопроводу та інших комунікацій виконується оштукатурювання стін, шпаклівка, закладення швів і стиків, грунтовка. Для заміського будинку краще використовувати вже готові суміші, які в подальшому не доставляють клопоту внаслідок можливого розтріскування. Фінішними роботами є фарбування або обробка стін.

Внутрішнє оздоблення котеджу вимагає створення особливих умов для роботи. При проведенні оздоблювальних робіт в квартирі може підтримуватися певна температура повітря. В котеджі таких умови не передбачені, тому внутрішні оздоблювальні роботи можуть проводитися тільки в теплу пору року. Оптимальною температурою вважається +15 градусів. Але зараз ринок будівельних матеріалів пропонує суміші, які можуть використовуватися при температурі +5 градусів. Виконання внутрішніх опоряджувальних робіт при допустимій температурі - це запорука якісного результату.   Внутрішнє оздоблення котеджу повинна виконуватися з використанням екологічно чистих матеріалів (будь то оздоблення рулонними матеріалами, фарбування, пластиковими панелями, блокхаусом і ін.), що впливає на здоров'я членів сім'ї. На сьогоднішній день найпопулярнішим матеріалом для оздоблення котеджу є вагонка з натуральної деревини.
  Каркасні будинки, будинки з клеєного бруса практично не схильні до усадки, що дає можливість приступити до оздоблювальних робіт набагато раніше. Виконання внутрішнього оздоблення будинку в дерев'яних будинках рекомендується виконувати не раніше, ніж через рік після усадки.
  Ремонт котеджу з дерева вимагає обробки стін спеціальними пропитками і антисептиками, які перешкоджають гниттю, впливу вологи і займання.
  У кам'яних будинках після зведення коробки потрібно почекати не менше 28 днів перед проведенням оздоблювальних робіт, щоб бетон набрав свою силу, а будинок трохи відстоявся.

ремонт котеджу ремонт котеджу ремонт котеджу

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65