ванна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Оздоблення ванної кімнати

Замовити

Ванна кімната є особистим місцем для кожного члена сім'ї. Щоб ванна кімната стала затишною і зручною, в ній можна, а іноді навіть потрібно провести ремонтні роботи.
  До оздоблення у ванній кімнаті потрібен особливий підхід, так як це справа непроста і вимагає серйозних витрат. Без перетворення ванної кімнати ремонт квартири буде здаватися незакінченим.
  Оздоблення ванної кімнати починається з демонтажу старого обладнання, покриттів стін і підлоги, з відповідною заміною дверей. Буде потрібно установка гідроізоляції, сантехніки та каналізації, електропроводки. Старі труби краще відразу замінити на поліпропіленові. Нові матеріали, з яких виготовляють сучасні труби, найбільш довговічні, легкомонтуємий і відмінно справляються з перепадом температури і тиску. Вони не схильні до виникнення іржі.
  Після монтажу труб переходять до заміни електропроводки. Якщо ви плануєте перенос вимикача, додавання розеток, то краще за все зробити розводку. Краще в цьому питанні проконсультуватися з професіоналом.
  Далі приступають до підлоги. Виконується гідроізоляція (рубероїд, бітум або гідроізоляційна суміш).

Після гідроізоляції підлоги готуються стіни до подальших робіт. Незалежно від того, які роботи мають наноситься грунт бетон-контакт. Потім виконується вирівнювання стін, якщо це потрібно. А варто вирівнювати чи ні, з'ясувати це можна просто приклавши до стіни рівень.
  Після проведення цих робіт можна знову на підлогу заливати стяжку. Якщо потрібно зробити теплу підлогу, зверху обов'язково використовують захисну стяжку. Тільки потім приступають до укладання плитки на підлогу.
  Після висихання підлоги монтуються двері в дверний проєм. Не варто встановлювати в ванну кімнату чисто дерев'яні двері, так як вони розбухають при підвищеній вологості в приміщенні.
  Потім виконується укладання керамічної плитки на стіни. Якщо вийшла велика щілина між підлогою і стіною, то її можна закрити плінтусом з тієї ж плитки або пластиковим. Після цього затираються шви на стінах плиткової затиркою.
  Далі приступають до облаштування стелі. Можна зробити натяжну стелю, можна підвісну пластикову, підвісну металеву рейкову, в наш час ринок рясніє пропозиціями ціни і якості на будь-який смак.
  Оздоблення ванної кімнати повинне бути практичною, затишним і комфортним.

оздоблення ванної кімнати оздоблення ванної кімнати оздоблення ванної кімнати

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65