ванна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Оздоблення туалету та ванної: вибір матеріалів

Замовити

Туалет і ванна кімната - це приміщення, на які весь час впливають агресивні сфери (пар, вода, хімічні елементи).
  У таких приміщеннях використовують матеріали з високою стійкістю (фаянс, кераміка, оздоблювальний камінь і т.д.). Якщо застосовується дерево, то виключно міцні породи дерева, які мають особливу стійкість до вологи і додатково просочені водовідштовхувальними складами і покриті лаком.

Дерево і камінь в обробці туалету та ванної

Дерево в обробці туалету та ванної в основному використовується в котеджах, саунах, басейнах. Сосна, липа, ялина відмінно виглядають тільки нетривалий час - дані породи вкрай схильні до впливу вологості. Найчастіше в обробці таких приміщень застосовуються такі деревні породи як тик, мербау, дуб і кемпас. Вони відрізняються високою стійкістю до впливу вологи. М'які, природні відтінки обробки деревом створюють атмосферу затишку і спокою.
  Камінь для обробки - дуже популярний матеріал в обробці туалету та ванної. Він гарний і довговічний. Найкрасивіше оздоблювальний камінь виглядає у великих приміщеннях площею понад 6-7 кв.м.
  Найпопулярнішим матеріалом для обробки туалету та ванної кімнати можна назвати кахель, проте ніхто не відмовляє від якихось новинок.

Необхідно тільки грамотно підійти до цього питання і знайти відповідне рішення, піклуючись, перш за все, про довговічність і якість оздоблення. Наприклад, відмінним дизайнерським рішенням буде комбінація кахлю з іншими матеріалами для оздоблення.

Плитка в обробці туалету та ванної

 

Вибір плитки для обробки туалету та ванної на сьогоднішній день досить широкий: від дешевої і простий до колекційної, елітної, ручного виробництва (вартість відповідна). Є кілька типорозмірів кахлю, тому під час обробки можна створювати різноманітні комбінації з смужками, вставками, мозаїкою.
  Плитку необхідно наклеювати на міцну основу, яку рекомендується попередньо вирівняти за допомогою штукатурки, щоб при установці плиточний клей наносився тонким шаром без пустот по всій поверхні. При установці на чотири-п'ять точок по центру або кутах плитки заповнюється лише 20% простору, що може привести до відшарування плитки протягом 3-5 років, а часом і набагато раніше.

оздоблення ванної кімнати оздоблення ванної кімнати оздоблення ванної кімнати

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65