опалення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Порядок монтажу опалення в котеджі, заміському будинку

Замовити

Монтаж опалення в котеджі, приватному будинку починається, як правило, з прокладки комунікацій. Комунікаційні труби можуть бути прокладені в стіни, підлогу або стелю. Якому варіанту віддати перевагу при монтажі труб залежить від конкретних умов. Кваліфікований та професійний монтаж опалення є гарантією вашої безпеки.
  В разі неправильного встановлення та подальшої експлуатації обладнання, яке може працювати на дизельному паливі, електриці або природному газі, наслідки можуть виявитися вельми неприємними. Тому монтаж опалення, встановлення котлів довіряйте тільки професіоналам.
  Одним з важливих чинників монтажу опалення є суттєва економія матеріальних витрат, які досягаються за рахунок оптимального вибору експлуатації опалювального обладнання. Ви самі завжди вибираєте температурний режим і вирішуєте, наскільки тепло повинно бути у вашому приватному будинку або котеджі. Коли ви впевнені, що монтаж системи опалення проведений з урахуванням ваших побажань, якісно і в строк, тоді можна насолодитися усіма можливостями опалювального обладнання.

Монтаж котельні, встановлення котлів

 

Першим етапом при монтажі котельні служить її проектування. Необхідно визначити місце розміщення котлів, насосів, редукторів і інших елементів системи опалення при монтажі. Проект повинен враховувати зручність подальшої експлуатації і обслуговування котельні та, звичайно ж, на цьому етапі визначається ціна монтажу системи опалення. Процес монтажу котельні займає по часу до чотирьох днів і проходить в заздалегідь підготовленому для цих цілей приміщенні.
  Монтаж котельного обладнання проводиться в приміщеннях відповідних певним нормам. Необхідні умови для котельні:

  • витяжка, що забезпечує протягом години триразовий повітрообмін
  • вікно з доступом свіжого повітря
  • окремий вхід в приміщення
  • двері з регульованою гратами для надходження повітря

Після того, як монтаж опалення був завершений і котельня готова до експлуатації, виконується наповнення бака паливом - соляркою або в газовій трубі - газом. Нагнітається тиск і, якщо протягом доби витоку не було, проводиться пробний запуск котла, де відбуваються всі необхідні настройки для його подальшої експлуатації.

опалення котеджу опалення котеджу опалення котеджу

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65