панорамні вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Панорамні вікна

Замовити

Панорамні вікна створюють широкий огляд вулиці або ділянки заміського будинку, що допомагає відчути себе в єднанні з природою. Також, панорамні вікна забезпечують потрапляння в будинок набагато більше денного світла. При цьому приміщення здається ще просторіше і світліше. Але не слід забувати, що в темний час доби панорамні вікна повинні закриватися шторами або жалюзі зсередини, щоб позбавити мешканців від спостереження сторонніх очей.
  Слід звернути увагу, що при склінні заміського будинку панорамні вікна дуже добре підходять для веранд і терас. Якщо в даному випадку використовуються розсувні вікна чи двері, влітку в приміщення потраплятиме набагато більше повітря.
  Як правило, при склінні використовуються багатофункціональні склопакети (які виконують функцію теплозахисту і сонцезахисту) з нанесенням антивандальної плівки.

При склінні панорамними вікнами можна також використовувати тоновані склопакети. На південній стороні це буде хорошим захистом від палючого літнього сонця.
  За рахунок того, що в панорамних вікнах застосовуються склопакети великої площі, найчастіше для установки потрібна спеціальна техніка, оснащена «присосками» для переміщення великогабаритних склопакетів.
  Функціональні можливості панорамних дверей дозволяють виготовити стулку шириною до 3 м. Додаткове використання противозламної фурнітури допоможе захистити будинок від проникнення злодіїв.
  В цілому, панорамні вікна роблять приміщення стильним і просторим. При цьому надають дизайнерам широкі можливості для польоту фантазії.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65