паркетна дошка
Будівництво, ремонт і оздоблення

Паркетна дошка при ремонті квартири

Замовити

Винайдена в сорокових роках шведською фірмою «Таркетт», паркетна дошка щорічно завойовує все більшу популярність як надійний оздоблювальний матеріал, який використовується при ремонті квартир. На сьогодні близько 80% інтер'єрів, представлених в модних журналах, створені з використанням паркетної дошки.
  Подарувавши світу таке творіння, «Таркетт» продовжує бути законодавцем моди в даному напрямку. Засновники компанії продумали питання про те, як витрачати запаси цінних порід деревини більш дбайливо. Паркетна дошка, створена ними, тепер не володіє основними недоліками паркету: сприйнятливістю до перепадів вологості, складністю і трудомісткістю монтажу.
  Рішення, яке було знайдено, виявилося геніально і просто. Унікальними властивостями паркетна дошка має завдяки особливій структурі: три шари деревини, укладені перпендикулярно напрямку волокон один одного. Верхній шар виконується з цінних порід деревини, він же і відповідає за декоративність. Середній і нижній шари виконані з недорогої хвої - це стабілізуюча основа, запобігає скручуванню і розсихання волокон і надає дошці високу міцність. Така технологія дозволяє більш дбайливо витрачати запаси цінної деревної сировини і значно знижує собівартість продукції.
  Завдяки великим розмірам паркетної дошки, укладка буде займати набагато менше часу, ніж монтаж штучного паркету, а також не вимагає високого професіоналізму. Всі ці фактори допоможуть відчутно заощадити, коли Ви зберетеся робити євроремонт квартири.

Технология укладки паркетной доски

Технологія укладання паркетної дошки не складна. Не потрібно приклеювати основу кожної дощечки, досить наносити клей на виступи і пази. Паркетні дошки, не потребують шпаклівці, циклюванні і покритті лаком, про це вже подбали виробники. Вартість підлоги, завдяки такій технології укладання, нижче вартості традиційного паркетної підлоги в 1,5-2 рази.

Звичайна структура паркетної дошки використовується сьогодні всіма виробниками. Відмінності продукції різних компаній полягають в наступному: розміри паркетної дошки, сортування планок верхнього шару, склад захисних покриттів і товщина шару цінної породи дерева (3,5-4 мм). Компанії-виробники дають гарантію на 18 - 25 років служби своїх виробів. Якщо ж здійснювати належний догляд за підлогою, він буде служити Вам протягом більш тривалого часу.
  Дуже великий вплив на якість надає склад захисного шару на лицьовій частині, який піддається найбільшому зносу в процесі використання. Таке захисне покриття складається з 3-8 шарів акрилового лаку.
  Паркетна дошка дозволяє створювати унікальний дизайн приміщень, візуально збільшувати або зменшувати їх, робити їх світліше і виразніше. У невеликих приміщеннях краще використовувати світлу паркетну дошку, вона здатна візуально збільшити розміри і обсяг. У просторих приміщеннях можна використовувати темну дошку, вона підкреслює оздоблення і створює атмосферу затишку. При створенні інтер'єру з використанням паркетної дошки потрібно звертати увагу на сполучуваність з такими елементами як вікна, двері, внутрішньо-кімнатні сходи, а також предмети меблів.
  Збираючись виконувати ремонт квартири з використанням паркетної дошки важливо пам'ятати:

 
  • у якісної паркетної дошки абсолютно гладка поверхня;
  • краї дошки повинні бути ретельно відшліфовані;
  • якість захисного шару можна перевірити, потерши його краєм монети і звернути увагу на вм'ятини, яких не повинно бути;
  • якість упаковки так само є показником якості паркетної дошки.

Величезним достоїнством паркетних підлог є те, що за ними просто доглядати. Якщо тривале використання підлог з паркетної дошки призвело до появи потертостей на поверхні і потускнінню, то таку поверхню можна відшліфувати і знову насолоджуватися її красою.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65