ремонт квартиры
Будівництво, ремонт і оздоблення

Перепланування квартир

Замовити

Перепланування квартир і приватних будинків, побудованих за типовими проектами, останнім часом є досить модним напрямком.
  У процесі перебудови житла можна знести стіни з метою освіти додаткового простору, звести розділяють міжкімнатні перегородки, приєднати балкон, лоджію, комору до житлових або допоміжних приміщень. Подібні маніпуляції проводяться з метою створення додаткового комфорту і підвищення функціональних якостей будинку або квартири, саме з цієї причини роботи з перепланування досить затребувані.
  Займатися переплануванням самостійно дуже клопітно і далеко не завжди безпечно. В процесі робіт можуть виникнути певні проблеми, вирішення яких неминуче вимагатиме втручання фахівців будівельної сфери.   Фахівці не тільки дадуть кваліфіковану консультацію, а й проведуть технічне обстеження з метою визначити можливі варіанти перепланування квартири, розроблять найбільш прийнятний план, допоможуть пройти необхідні узгодження і після укладення договору займуться безпосередньо перебудовою.

Участь професіоналів допоможе уникнути неприємних наслідків при перенесенні і монтажі складних сантехнічних споруд, електрики, а також в разі, коли буде потрібно зробити отвір в несучій стіні.
  Для проведення даних видів робіт потрібна спеціальна підготовка і досвід.
  Крім того, слід зробити певні розрахунки з урахуванням багатьох параметрів. Необхідно визначити ширину майбутнього проєму по відношенню до довжини стіни, прийняти до уваги якість матеріалу, з якого виготовлені стіни, важливе значення має і поверховість будинку.
  На побутовому рівні передбачити всі важливі аспекти практично неможливо. Звичайній людині, якій заманулося перепланування квартири і не має відповідного досвіду, доведеться також зіткнутися з вибором будівельних і оздоблювальних матеріалів, утеплювача, сантехніки.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65