огорожі з нержавіючої сталі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Перила, сходові огородження з нержавіючої сталі

Замовити

Сходові огорожі з нержавіючої сталі є ідеальним варіантом для оформлення інтер'єру будинку. Вони не тільки характеризуються надійністю, але і вигідно підкреслюють дизайн приміщень.
  Простота догляду та візуальна легкість сприяють тому, що дані вироби застосовуються в облаштуванні різних за функціоналом приміщень. Використовуються перила з нержавіючої сталі і для установки на відкритому повітрі.
  Можна виготовити як стандартні перила, так і перила і пандуси для інвалідів, огорожі для балконів, басейнів та інших об'єктів.
  Сходові огорожі з нержавіючої сталі характеризуються високою якістю і довговічністю.

 

Види сходових огорож з нержавіючої сталі:

  • Багатомаршеві
  • Гвинтові
  • За індивідуальним ескізом

Все перила і поручні, виконані з нержавіючої сталі, відрізняються високою стійкістю до несприятливих впливів навколишнього серед. Що являє собою нержавейка? Це сплав певних елементів, де значне місце належить хрому. Саме хром робить продукцію стійкою до корозії.
Перевагою огороджень сходів з нержавіючої сталі є відсутність необхідності у фарбуванні. Навіть через багато років на поверхні не утворюються тріщини, які ведуть до утворення іржі. Конструкції з нержавіючої сталі не піддаються усихання, до того ж завжди мають стильний зовнішній вигляд.
  Нержавіюча сталь - це довговічний матеріал, що володіє високим ступенем практичності. Безумовною перевагою металоконструкцій є їх прийнятна вартість. Тому нержавейка може бути використана повсюдно і є незамінною у виробництві високоякісних виробів за невисокими цінами.
  Крім перил для сходів також можна виготовити огорожі для дахів, парапетів та балконів. При цьому перила для балкона з метою підвищення безпеки комбінуються доповнюються загартованим склом.
  Продукція з нержавіючої сталі завжди виглядає сучасно і стильно. Вона прекрасно впишеться в міський пейзаж і ландшафтний дизайн, а також прикрасить собою більшість інтер'єрів. Огородження з нержавіючої сталі : балконні, сходові, паркувальні огорожі.

Найбільш популярні вироби з нержавіючої сталі:

  • Сходові огорожі
  • Балконні (також варіант «французький балкон» )
  • Ліфтові та настінні поручні
  • Огородження для басейнів і сходів
  • Паркувальні огорожі
  • Огородження з нержавіючої сталі для територій.
 

Сходові огородження з нержавіючої сталі

В наші дні будівництво сучасних будівель обов'язково пов'язане з установкою сходів, які безумовно повинні комплектуватися сходовими огорожами. Ці конструкції відносяться до необхідного атрибуту будь-яких сходів, так як вони виконують функції зручності, безпеки, комфорту, а також надають інтер'єру і екстер'єру привабливий зовнішній вигляд.
Виробництво сходових огороджень з нержавіючої сталі здійснюється з використанням різних матеріалів. Особливо популярна нержавіюча сталь, яка має ряд переваг в порівнянні з металом, деревом. Нержавійку характеризує довговічність, антикорозійні властивості, міцність. Вироби з нержавійки виглядають досить стильно. Завдяки всім вищеназваних характеристиках уже протягом багатьох років вдається зберегти підвищений інтерес замовників саме до цього матеріалу, якщо мова йде про виробництво сходових огороджень.
В процесі виготовлення огороджень з нержавіючої сталі застосовується профільна і кругла нержавіюча труба. Обробка поверхні при цьому може бути різна. Також можливе виготовлення нержавіючих огороджень в порошковому фарбуванню.
Також можна виконати облицювання косоурів і сходових сходинок нержавіючої сталі в листах, яка може бути рифленою, шліфованої, текстурованою, полірованої.
Вироби з нержавіючої сталі виробляються виключно з якісного матеріалу і можуть доповнюватися склом, пластиком, оргсклом, деревом, перфорованим металом. Огородження для сходів, виконані з нержавіючої сталі, виглядають ефектно і підходять до будь-якого сучасного інтер'єру в будинках, торгових і бізнес центрах, а також в офісних приміщеннях.
Сходові огородження з нержавіючої сталі - це надійність, довговічність, якість і стиль.

перила з нержавіючої сталі перила з нержавіючої сталі перила з нержавіючої сталі

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65