ванна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Планувальні рішення для ванної кімнати

Замовити

Ванна кімната - це місце, де ми отримуємо розслаблення, очищення, позитив і заряд бадьорості на цілий день. Треба відзначити, що далеко не всі існуючі квартири і будинки мають зручне планування. Це викликає труднощі в обстановці житла, тому люди змушені шукати варіанти розширення своєї території, щоб розташуватися найбільш комфортно.
  Ремонт ванної кімнати почати слід з планування - розміщення сантехнічного обладнання. Можливо, варто подумати над об'єднанням санвузлів, якщо площа дуже маленька. У цій справі краще використовувати фахівців.

Отже, для збільшення простору ванної кімнати можна спробувати наступні варіанти:

  • Застосувати таку систему монтажу унітазу як інсталяція, при якій виступає частина сантехніки - труби, вентилі, бачок - прибираються в стіну кімнати, що розширює простір і приглушує звуки працюючої сантехніки. У поглибленні стіни приміщення (ніші) можна розташувати умивальник, душову кабіну, пральну машину. Подіум до унітазу теж важливий: він може бути цікавим і відповідної за дизайном форми. Його бажано створювати з неслизьких матеріалів.
  • Якщо є диспропорційно ванна (звужена або занижена за формою), то можна змінити її місце розташування так, щоб вивільнити простір ванної кімнати . Наприклад, розмістивши уздовж стіни унітаз, ванну і умивальник. Якщо ванна коротка, її можна розташувати поперек стіни. Можна спробувати встановити ванну по діагоналі кімнати: це дозволить обіграти простір приміщення, надати йому незвичайність.
  • Приховати вид унітазу допоможе штучне зведення стіни або перегородки. Поверхня даної стіни або перегородки підійде для розташування умивальника з дзеркалом, а навпроти них можна встановити стелажний комплекс. Таким чином, функціонально розміщуючи деталі, вдається створювати зони в невеликих за метражем санвузлах.
  • Прикраси інтер'єру додадуть дизайни з мозаїки, колон, світильників. Гру світла у ванній кімнаті можна отримати за допомогою різних за формою і кольором світильників. Так, наприклад, використання галогенних ламп не тільки дасть більш м'яке освітлення, але й економію витрат електроенергії, а значить і витрачених на неї коштів.
  • Щоб візуально розширити простір ванної кімнати, стіни і підлогу краще оформляти у світлих тонах. В якості вологовідштовхувального підлогового покриття можна використовувати керамічну плитку, біле ламіноване покриття (33 клас). Керамічна плитка є більш традиційним і стійким матеріалом для підлоги і стін; за рахунок її діагонального розміщення можна домогтися ефекту візуального розширення простору. Використовуючи сучасні матеріали виробників, можна в дизайні відобразити імітацію натуральних матеріалів (дерева, шкіри, металу та ін.).
ремонт ванної під ключ ремонт ванної під ключ ремонт ванної під ключ

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65