монтаж багет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Плінтус для натяжної стелі

Замовити

Натяжна стеля - один з найкрасивіших способів обробки стелі. Натяжні стелі представлені в різноманітних кольорах, з різними візерунками та орнаментами. Але після установки натяжної стелі потрібно встановлювати спеціальний стельовий плінтус для натяжних стель, що приховує місця стиків.

 

Види плінтусів

  • Пінопластовий;
  • Поліуретановий.
 

Перший варіант недорогий, легко встановлюється. Але він негнучкий і крихкий - основні недоліки такого плінтуса. Пінопластовий стельовий плінтус для натяжних стель під дією розчинника може руйнуватися. І клей для такого плінтуса потрібно вибирати ретельно. Іноді використовують спеціальну шпаклівку.
  Більш гнучким і міцним є поліуретановий плінтус. Але він істотно дорожче пінопласту. Якщо для ремонту потрібні закруглені краї, то такий плінтус буде ідеальним варіантом, він легко згинається. І для поліуретанового плінтуса набагато легше підібрати клей, він не схильний до руйнувань під дією розчинника. До недоліків такого плінтуса можна віднести його великі габарити. Він може прогинатися з плином часу, з'являються зазори і тріщини.

Монтаж плінтуса

 

До монтажу плінтусів приступають після установки натяжної стелі. Монтаж можна виконувати двома способами: за допомогою шпаклівки (робиться до поклейки шпалер) і за допомогою клею.

 

Перший варіант набагато краще. Якщо під час монтажу з'являться щілини, то їх можна буде закрити за допомогою шпаклівки. А потім підігнати шпалери під плінтус , домігшись ідеального результату.
  Але якщо на стінах вже є шпалери, то використовують другий спосіб - за допомогою клею. Головне, щоб основа була суха і чиста. Клей повинен бути хорошої якості. Утворилися щілини згодом можна закрити за його ж допомогою.
  Для запобігання покриття від потрапляння на нього клею, використовують поліетилен. За допомогою рулетки визначають необхідну довжину плінтуса, відрізають за допомогою ножівки. Робота починається з кута приміщення. Галтель прикріплюють до стіни за допомогою клею або шпаклівки. Кути оформляються спеціальними «куточками» або вирізаються самостійно. Наступні плінтуса приклеюються до попередніх встик.

 

Догляд за плінтусом

За такою поверхнею не потрібно особливий догляд. Головне - видалення забруднень з поверхні. Цю процедуру можна робити один раз в 3 роки. Якщо забруднення не сильної інтенсивності, то можна обійтися простий вологим прибиранням.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65