укладка плитки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Підготовка поверхні і укладка плитки

Замовити

Перед укладкою керамічної плитки треба обов'язково зробити оцінку стану приміщення та його стін. Якщо поверхня буде рівна, то досить зробити демонтаж старих лакофарбових покриттів. Якщо ж будинок має стіни, які в поганому стані, то доведеться зняти старий штукатурний шар до самих цегли. Після цього варто заново нанести шар штукатурки.
  Велика кількість основи сильно можуть поглинати воду. Такі основи перед процесом укладання плитки треба грунтувати. Шар грунтовки створить плівку, яка на багато зменшить поглинання вологи з штукатурної суміші.
  Якщо укладка плитки буде проводитися на гіпсокартон, то таку поверхню перед укладанням варто покрити антисептичним розчином. Також треба враховувати і марку гіпсокартону. В санвузлах використовується водостійкий вид.

 

Укладка плитки

Сьогодні багато майстрів перейшло на клейові суміші замість розчину. На цемент мало хто кладе. Існує багато видів клейових сумішей. Для вологих приміщень слід вибирати такі суміші, які будуть призначені саме для таких умов. Важливо, щоб при укладанні плитки клей покривав всю поверхню підготовленої стіни. Плитка не повинна мати порожнечі.

Сусідні плитки укладають на однаковій відстані, яке приблизно 2-3 мм. Після укладання двох рядів, необхідно зробити перевірку товщини швів. Обов'язково потрібно враховувати і те, що клей, після застигання не можна розводити за допомогою води. Для цього є спеціальні розчинники. Це може порушити його структуру. У кожної суміші є свого часу «життя». Це безпосередньо залежить від марки. Час застигання може коливатися від 1 до 8 годин. Ці терміни не потрібно порушувати.

Затирка швів

Шви намагаються затирати після того, як висохне клей повністю. Використовують спеціальні розчини. Слід попередньо видалити залишки клею в швах, так як це може вплинути на майбутнє якість затертих швів.
Після затирки швів потрібно дати їм підсохнути. Час для цього процесу - 15-20 хвилин, після цього протерти плитку за допомогою губки. А через кілька годин знову протерти за допомогою ганчірки, злегка зволоженою. Шви, які знаходяться між стінами і підлогою, в кутах, стиках з ванною і в просторі біля труб рекомендують закрити за допомогою силікону.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65