поклейка шпалер
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як поклеїти шпалери: поради

Замовити

Одним з видів шпалер, якф користуються попитом на сьогоднішній день, є вінілові. Вони володіють достатньою вологостійкістю і міцністю, а також допомагають приховати перепади рівня та інших дефекти стін.
  Залежно від функціонального призначення приміщення використовується той чи інший вид шпалер. Для передпокою і кухні рекомендується клеїти шпалери з прогумованого або пресованого вінілу. Для вітальні та спальні немає обмежень по вибору шпалер.
Паперові шпалери добре підійдуть для дитячих кімнат, оскільки володіють більшими екологічними властивостями. Але паперові шпалери не приховують недоліки стін. Також екологічно чистими шпалерами є бамбукові, рідкі, склошпалери.

Приклад розрахунку кількості шпалер

 

При розрахунку необхідно керуватися наступною формулою. При висоті стель 2,5 м з рулону 10 м вийде 4 полотна без малюнка, з малюнком - 3. Кількість полотнищ множиться на ширину рулону. Обчислюється ширина стіни, яку можна обклеїти одним рулоном шпалер.

Розділити периметр приміщення на отримане кількість метрів і вийде необхідна кількість рулонів. При цьому необхідно також пам'ятати про запас.
  При наклеювання шпалер потрібно стежити, щоб клей не потрапив на лицьову сторону, оскільки після висихання залишаться сліди. Також плями можуть проступити, якщо спочатку на стіні були жирні плями. Тому особливу увагу потрібно приділити очищенню стіни.   Клей повинен рівномірно наноситися на шпалери, краї ретельно промазиваются. 2-3 хвилини потрібно почекати, щоб клей вбрався. Шпалери прикладаються до стіни і розрівнюються шпателем або валиком.
  Клеїти шпалери можна внахлест або встик. Якщо шпалери клеяться внахлест, починати обклеювання треба починати від вікна, щоб не помітні були тіні від швів.
  Відклеюватися шпалери можуть з різних причин. Це і недостатньо хороша попередня обробка стіни, в неповному обсязі промазали шпалери клеєм.
  Клеїти шпалери необхідно при закритих вікнах, оскільки велика ймовірність їх відшарування при протязі. Також вікна не можна відкривати протягом доби після обклеювання.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65