дерев'яний навіс
Будівництво, ремонт і оздоблення

Застосування монолітного полікарбонату в навісах

Навіси та козирки з полікарбонату сьогодні користуються величезною популярністю через свою універсальність і унікальність. Цей матеріал легкий, здатний витримувати великі навантаження, володіє прозорістю, економічний у порівнянні зі склом, простий в монтажі через можливість згинати лист в арку, володіє теплоізоляцією і в загальному виглядає дуже естетично.
Крім стільникового полікарбонату (з якого зазвичай виготовляють козирки і навіси), можна використовувати і монолітний полікарбонат.

Переваги монолітного полікарбонату:

 • має гарну теплоізоляцією
 • термін служби більше ніж у стільникового полікарбонату
 • можливість замовити нестандартний розмірів прозорому варіанті виглядає як скло, а його прозорість складає 90%
 • легше скла, так як витримує великі навантаження
 • можливість монтувати конструкцію без будь-яких поздовжніх або поперечних опор
 • В даний час помилковим вважається думка, що чим більше товщина полікарбонату, тим краще. Для покрівлі, як правило, достатньо товщини і 6 мм, Матеріал, з товщиною понад 6 мм застосовується на хокейних і циркових майданчиках.
  Іншою важливою перевагою монолітного полікарбонату є його пожежобезпечність.
  Монолітний полікарбонат менш горючий, ніж стільниковий. Якщо у вас будівля купольна, то краще застосовувати монолітний полікарбонат, так як він простіше в монтажі, не треба передбачати відведення конденсату. Та і коштувати це буде дешевше.
  У добавок до всього, вам знадобиться товщина 5-6 мм, в той час як стільниковий полікарбонат обійдеться в цілих 16 мм. В цілому, монолітний полікарбонат як стільниковий використовується повсюдно. Його часто купують для дачних ділянок, теплиць, оранжерей, навісів, парканів та ін. І той і інший вид допомагає потрібне приховати від сторонніх очей і в той же час зберегти світлопроникність і теплоізоляцію.
  Часто полікарбонат використовують не тільки з-за його естетичного вигляду. Багато власників приватних будинків роблять забори з монолітного полікарбонату, для того щоб він служив своєрідним акустичним бар'єром, так як монолітний полікарбонат добре глушить звук.

  Телефонуйте!

  Мы делаем Вашу жизнь комфортнее!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65