освітлення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Монтаж стельового освітлення

Замовити

При ремонті квартири сучасні конструкції стель вимагають відповідного підходу до встановлення стельових світильників.
  Освітлення приміщень ділиться на кілька типів - загальне, комбіноване, місцеве. Люстри на стелі дають загальне освітлення, місцеве - здатне забезпечити висвітлення на окремі ділянки, це можуть бути бра, популярні нині торшери. Освітлення двох і більше типів вважається комбінованим.
  Підвісні світильники зазвичай встановлюються в спеціально передбачені ніші або на спеціальні стельові гаки. На підвісні стелі виконується монтаж світильників точкових, вони також чудово виглядають і забезпечують світло над необхідними ділянками кімнати, будучи вбудованими в меблі, підлогу, стіни.

Для установки світильників на натяжні стелі необхідна заздалегідь закріплена на стелі арматура або кріпильні елементи, спеціально передбачені для таких світильників. Монтаж світильників здійснюється на фінішному етапі стельових робіт.
  Освітлення приміщень з використанням вбудованих світильників - вони вбудовані в різноманітні корпуси: метал, скло, термопластик, латунь. Їх встановлюють в безпечних і зручних для користування місцях приміщення. Для ванних кімнат роблять світильники зі спеціальним захистом від вологи. Різні конструкції освітлювальних приладів дають можливість направляти потоки світла в різні напрямки, створюючи тим самим незвичайні ефекти світла в інтер'єрі.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65