вирівнювання стелі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вирівнювання стелі при ремонті квартири

Замовити

Вирівнювання стелі може бути потрібне як в старих, давно побудованих будинках, так і в новобудовах. Це явище буває викликано різними причинами: загальної усадкою стін будівлі, нерівним укладанням зовнішніх плит, викривленням міжрівневих перекриттів, неякісною обробкою швів.
  Нерівна стеля неестетично і неакуратно виглядає, не забезпечує належного рівня звукоізоляції і може мати небезпеку для життя людей, які знаходяться в приміщенні. Тому обов'язково слід виконати вирівнювання стелі . Робиться це двома способами: «сирим» і «сухим».

Вирівнювання стель «сирим способом»

«Сирі роботи» з вирівнювання стелі являють собою ремонтні роботи з використанням різних сухих будівельних сумішей, що розбавляються водою. Це або шпаклювання, або оштукатурювання. Такий ремонт найбільш доречний при вирівнюванні невеликих перепадів стелі і складається з декількох етапів: підготовки поверхні, що включає в себе зачистку, розмітку, ґрунтовку і власне вирівнювання (за допомогою шпаклівки або штукатурки). Перевагами даного виду робіт можна назвати наступне: висота стель істотно не змінюється, поверхня залишається екологічною і не змінює мікроклімат в приміщенні.

Але є і свої мінуси, їх більше: процес вирівнюючи досить трудомісткий, з'являється велика кількість будівельного сміття, при великій площі вирівнюючи потрібні відчутні фінансові витрати. Тому варто також придивитися і до другого способу.

Вирівнювання стель «сухим способом»

«Сухі роботи» з вирівнювання стелі - це ремонтні дії із застосуванням таких матеріалів, як панелей з пластику або листів гіпсокартону. Даний спосіб включає в себе наступні етапи: розмітка, установка напрямних, стельових і поперечних профілів, закріплення листів, закладення швів. Плюсів у даного виду вирівнювання набагато більше, ніж у першого: отримання високоякісної стельової поверхні «на виході», легкість і чистота монтажу, адекватна собівартість, можливість паралельного вбудовування в стелю техніки і вентиляції. Мінусів же тільки два: значне зменшення висоти стелі і неможливість допущення будь-яких протікань.
  Який зі способів вибрати, вирішує сам ініціатор ремонту і власник приміщення, але в будь-якому випадку, слід враховувати зазначені плюси і мінуси кожного з них і порівнювати їх зі своїми бажаннями і можливостями.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65