огородження з нержавіючої сталі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виробництво конструкцій з нержавіючої сталі: краса, практичність, якість

Замовити

В цілому, всі конструкції з нержавіючої сталі можна розділити на кілька видів:

  • Декоративні, які використовуються в дизайні інтер'єру і ландшафтному дизайні;
  • Несучі, які застосовуються в основному в будівництві.

Перш, ніж замовляти виготовлення конструкцій з нержавіючої сталі, слід визначитися з призначенням.
Асортимент продукції, що випускається досить широкий. Це і огорожі з нержавіючої сталі, і сходи, меблі, елементи екстер'єру (козирки, навіси, кронштейни), елементи декору для прикраси ванних кімнат, басейнів, кухонь, саун. У всіх цих випадках основний матеріал, який використовується у виробництві, це нержавіюча сталь, яка має масу переваг в порівнянні з аналогічними показниками продукції.

Декоративні елементи з нержавіючої сталі

Вироби з нержавійки, використовувані в декоративних цілях, повинні бути досить гарними й ефектними, щоб задовольнити смак навіть самого вимогливого замовника. В процесі виготовлення таких виробів використовуються різні методи обробки, а також різноманітні декоративні покриття, які надають звичайному виробу з нержавійки зовсім інший колір, відмінний від стандартного сталевого. Також можливо змінити фактуру.

Завдяки сучасним технологіям вдається розширити можливості застосування нержавіючої сталі у виробництві елементів декору інтер'єрів та екстер'єрів. Вони можуть бути використані в різних стильових напрямках: класика, модерн, техно, хай-тек і т.д. Декоративні вироби з нержавіючої сталі можуть встановлюватися, як усередині приміщень, так і зовні. Їх технологічні характеристики від цього не змінюються.

 

Несучі конструкції з нержавіючої сталі

 

Нержавійка знайшла широке застосування у виробництві огорож, сходів, кронштейнів, козирків, ригелів, каркасів і опорних балок. Всі ці вироби можуть встановлюватися і всередині приміщень, і зовні. Нержавіючу сталь відрізняє висока корозійна стійкість, легкість в догляді, простота монтажу і довгий термін служби. Таким чином, конструкції з нержавіючої сталі легко справляються з агресивними умовами зовнішнього середовища і не вимагають для цього спеціального догляду. Навіть через багато років несучі конструкції, виконані з цього матеріалу, не втрачають своїх властивостей.
  В процесі виготовлення і збірки виробів з нержавіючої сталі дозволяється значно спростити дані роботи завдяки гарній зварюваності даного матеріалу. Це сприяє також зменшенню вартості виробів.

огородження із нержавіючої сталі огородження із нержавіючої сталі огородження із нержавіючої сталі

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65