огородження з нержавіючої сталі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виробництво конструкцій з нержавіючої сталі: краса, практичність, якість

Замовити

В цілому, всі конструкції з нержавіючої сталі можна розділити на кілька видів:

  • Декоративні, які використовуються в дизайні інтер'єру і ландшафтному дизайні;
  • Несучі, які застосовуються в основному в будівництві.

Перш, ніж замовляти виготовлення конструкцій з нержавіючої сталі, слід визначитися з призначенням.
Асортимент продукції, що випускається досить широкий. Це і огорожі з нержавіючої сталі, і сходи, меблі, елементи екстер'єру (козирки, навіси, кронштейни), елементи декору для прикраси ванних кімнат, басейнів, кухонь, саун. У всіх цих випадках основний матеріал, який використовується у виробництві, це нержавіюча сталь, яка має масу переваг в порівнянні з аналогічними показниками продукції.

Декоративні елементи з нержавіючої сталі

Вироби з нержавійки, використовувані в декоративних цілях, повинні бути досить гарними й ефектними, щоб задовольнити смак навіть самого вимогливого замовника. В процесі виготовлення таких виробів використовуються різні методи обробки, а також різноманітні декоративні покриття, які надають звичайному виробу з нержавійки зовсім інший колір, відмінний від стандартного сталевого. Також можливо змінити фактуру.

Завдяки сучасним технологіям вдається розширити можливості застосування нержавіючої сталі у виробництві елементів декору інтер'єрів та екстер'єрів. Вони можуть бути використані в різних стильових напрямках: класика, модерн, техно, хай-тек і т.д. Декоративні вироби з нержавіючої сталі можуть встановлюватися, як усередині приміщень, так і зовні. Їх технологічні характеристики від цього не змінюються.

 

Несучі конструкції з нержавіючої сталі

 

Нержавійка знайшла широке застосування у виробництві огорож, сходів, кронштейнів, козирків, ригелів, каркасів і опорних балок. Всі ці вироби можуть встановлюватися і всередині приміщень, і зовні. Нержавіючу сталь відрізняє висока корозійна стійкість, легкість в догляді, простота монтажу і довгий термін служби. Таким чином, конструкції з нержавіючої сталі легко справляються з агресивними умовами зовнішнього середовища і не вимагають для цього спеціального догляду. Навіть через багато років несучі конструкції, виконані з цього матеріалу, не втрачають своїх властивостей.
  В процесі виготовлення і збірки виробів з нержавіючої сталі дозволяється значно спростити дані роботи завдяки гарній зварюваності даного матеріалу. Це сприяє також зменшенню вартості виробів.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65