склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виробництво склопакетів

Замовити

Склопакет - це цілісна конструкція, зібрана з двох або більше листів скла. Існують склопакети з кількістю камер від однієї до трьох, з дистанційними рамками від 6мм до 36мм. В процесі виробництва склопакети, герметично закріплені по краях, заповнюються всередині або повітрям, або інертним газом. Також в склопакеті можуть бути використане скло одного або декількох типів.

Історія виробництва склопакетів

Історія виробництва склопакетів бере початок в 30-і роки 20-го століття, тоді ж були по достоїнству оцінені їх переваги. Тепер склопакети стали головною і невід'ємною частиною енергозберігаючих вікон ПВХ.
  У наш час виробництво склопакетів організувати дуже дорого і складно. Властивості склопакетів прийнято визначати за технічними параметрами скла, використаного для створення модуля і матеріалів, що з'єднують ці скла. Основними характеристиками для склопакета є оптичні, термоізоляційні та шумоподавляючі параметри. Щоб домогтися максимально хороших показників, в склопакетах при виготовленні застосовується велика різноманітність видів стекол, від армованих триплексів, до сонцезахисних і ламінованих.

Переваги сучасних склопакетів для пластикових вікон ПВХ

 

Склопакети, в силу особливостей своєї конструкції є хорошою перешкодою на шляху звуків, встановивши вікна ПВХ зі склопакетами, ви гранично захистите себе від вуличного шуму, пилу і бруду.
  По краях склопакет завжди покритий герметиками, що запобігають проникненню повітря і випадання конденсату всередині конструкції.
  Для оптимізації для склопакета застосовуються різні методики всілякого напилення і температурні обробки. Найчастіше на попередньому етапі виробництва склопакета вибираються кращі види скла - від енергозберігаючого, аж до куленепробивного, це дає на виході потрібний результат, здатний задовольнити найвибагливішого замовника.
  Форма склопакета може бути якою завгодно, її роблять в повній відповідності з проектом.
  Зовнішня сторона склопакета повинна бути двічі ретельно герметизирована, щоб уникнути запотівання. Якщо вам попався склопакет з конденсатом в повітряній камері, цей склопакет бракований, герметизація його недостатня, в подальшому це створить вам суцільні проблеми.
  Якщо склопакет запотіває в приміщенні, це свідчить про високу внутрішню вологість і низьку температуру. Щоб уникнути цього, потрібно всього лише провітрити приміщення.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65