регулювання вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Регулювання металопластикових вікон

Замовити

Монтаж пластикового вікна - це не тільки фіксування рами до стіни, але і правильне регулювання стулок вікна. Більшість конструкцій складаються з системи стандартного профілю, і для регулювання металопластикових вікон потрібен шестигранний ключ - 4 мм.
  Якщо ви самостійно вирішили відрегулювати стулку вікна, спочатку переконайтеся, що в петлі є отвір для шестигранного ключа. Якщо отвір є, значить, швидше за все, у вас вікно стандартного типу, так як у вікон іншого профілю стулки регулюються іншим способом. Для маскування отворів зазвичай на них надягають спеціальні ковпачки, зняти цей пластиковий захисний елемент не складе ніяких труднощів. Якщо отвори для шестигранного ключа немає, тоді краще звернутися до фахівця, щоб не нашкодити віконної конструкції.
  Спочатку регулювання металопластикових вікон виконується по горизонтальному напрямку. Таке регулювання дасть вам можливість контролювати скоси, і випрямити рами в правильному положенні. Для цього слід відкрити вікно і підібратися до петель. Повертаючи ключ по ходу годинникової стрілки, ви будете притягати стулку до верхньої петлі, а її нижню частину будете піднімати і відсувати. При повертанні ключа проти годинникової стрілки стулки відтіснили від верхньої петлі, а нижня частина наближається до нижньої петлі. При регулюванні нижньої петлі по горизонтальному напрямку, всі дії і результати будуть тими ж.

Якщо ви відрегулювали горизонтальний напрямок, для зовсім правильного положення пластикового вікна, вам буде потрібно і регулювання вертикального напрямку. Вона також проводиться шестигранним ключем. Вертикальна регулювання металопластикових вікон здійснюють за допомогою натягу в нижній петлі. При повертанні ключа за годинниковою стрілкою вікно піднімає догори, а проти - опускає його. Віконна стулка зсувається приблизно на 2 мм.
  Прижимки пластикового вікна потрібно регулювати відразу після його монтажу. На рамі по всьому профілю вікна встановлені спеціальні пристосування - ексцентрики, вони визначають, на скільки потрібно відрегулювати вікно. Вони дозволяють визначити прилягання стулок до основної конструкції за зимовий і літній період. Якщо ви хочете, щоб вікно закривалося більш щільно, потрібно повернути ексцентрики за годинниковою стрілкою, а якщо слабше, то проти. Якщо ви перестараєтесь з щільністю прилягання вікна, це може нашкодити ущільнювача, тому в залежності від погодних умов потрібно міняти силу закриття вікна.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65