ремонт підлоги
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт дерев'яної підлоги

Замовити

Є кілька секретів продовження життя дерев'яній підлозі, які допоможуть недорого і швидко виконати ремонт підлоги квартирі.
  Завдяки електрошліфувальній машині для підлоги можна домогтися ідеально відшліфованою поверхні. Однак для досягнення бажаного результату потрібно чимало фізичних зусиль.
  Крім цього, будуть потрібні шліфувальні стрічки і диски з різною зернистістю абразивів - для твердих порід більші, з середньою зернистістю для більш легких в обробці порід дерева і дрібним абразивом для кінцевої шліфування.
  Щоб якісно відшліфувати підлогу в кутах і уздовж стін куди не добратись машиною, знадобиться кутова машина. У комплект шліфувальних машин входить мішок, але не дивлячись на це, вони сильно забруднюють повітря, тому, неодмінно слід користуватися респіратором.

Пофарбована дерев'яна підлога підвищує її теплоізоляційні якості і дозволяє продовжити подальшу обробку.
  Відмінним засобом, щоб виконати ремонт підлоги , є прозорий лак, або фарба по дереву. Фарбування забезпечує насичені кольори.
  Для лакування підлоги рекомендується використовувати акрілатексні і поліуретанові лаки. Робота з цими матеріалами не вимагає додаткових навичок і витрати зусиль. Причому на відміну від шкідливих нітролаків, відсутність запаху і швидке висихання -не доведеться чекати кілька днів.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65