ремонт спальні
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт і дизайн спальні

Замовити

Спальня - це приміщення для відпочинку і сну. Тому при будівництві заміського будинку рекомендується розташовувати спальню подалі від галасливих приміщень. У квартирах немає можливості вибору розташування, але затишок також можна організувати іншими способами.
  Виконуючи ремонт спальні, слід пам'ятати, що головним є не здивувати себе і гостей, а створити обстановку для максимально комфортного відпочинку мешканців.
  Стиль спальної кімнати повинен збігатися зі стилем будинку або квартири. Але кольорове оформлення підбирається виходячи з власного смаку мешканців. У виборі кольору також допоможе наука кольоротерапія, завдяки якій можна дізнатися про вплив кольору на організм людини.
  Ремонт спальні починається з вибору розташування ліжка. Правильний його вибір - це запорука здорового і комфортного сну. Ліжко не повинна заважати повноцінному пересуванню, мінімальна відстань між ним та іншими меблями не повинна бути менше 600 мм. Також ліжко не повинне повністю проглядатися при прочинених дверях - це буде доставляти дискомфорт. Також при плануванні слід передбачити приліжкові тумбочки.

У сучасному світі дуже зручно розташовувати на них планшети, мобільні телефони, книги та інші приналежності.
  Добре, коли в спальні передбачено приміщення для гардероба. При його відсутності можна використовувати шафу-купе. Це необхідні меблі для приміщення площею 5-12 м.кв.
  Виконуючи ремонт спальні слід продумати розташування світильників. Крім основної люстри слід організувати додаткові вбудовані світильники. Після того, як людина вкладається відпочивати, потрібен м'яке приглушене світло. Для цього відмінно підійдуть світлодіодні стрічки, що змінюють свої кольори, які будуть сприяти зміні кольору інтер'єру.
  Не слід також забувати про приліжкових килимках, на які буде приємно ставати вранці.
  Штори для вікон у спальні рекомендується підбирати в світлих тонах з лляних, шовкових та бавовняних тканин. Світлі відтінки і натуральні матеріали додадуть спальні чистоти і легкості. Також можна сміливо використовувати жалюзі або рулонні штори, які займають мінімум місця.
  Виконати ремонт спальні допоможуть професійний дизайнер і майстри з ремонту.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65