ремонт хрущовки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт хрущовки

Замовити

Хрущовки - будинки споруджені з панелей, блоків чи цегли. Ці будинки масово будувалися в період перебування при владі Хрущова. Основною характеристикою даних будинків є «дешево і сердито».   З точки зору дизайну та архітектури хрущовка є найбільш невдалим варіантом. У квартирах даного типу зазвичай дуже маленькі кімнати, кухні, санвузли. Все це робить квартиру не дуже привабливою, темної і не зовсім вдалою для проживання.
  На невеликій площі ремонт хрущовки з вдалим дизайном зробити складно, але можливо. Виконаний ремонт хрущовки може бути досить привабливим при грамотному підході.
  Сучасні архітектори і дизайнери знають прийоми, які роблять приміщення просторіше і світліше. Тому в хрущовці можна створити такий дизайнерський ремонт, який дасть фору більш великогабаритної квартирі.
  Зважаючи на невеликі розміри квартир даного типу витрати на дизайн-проект буде меншими. На зекономлені кошти можна придбати більш якісні матеріали.

Виконуючи ремонт хрущовки , необхідно вирішити основні завдання:

 
  • Раціонально використовувати наявний простір і постаратися візуально його збільшити;
  • Приміщення квартири має використовуватися таким чином, щоб корисним був кожен сантиметр.
 

Простір квартири до проведення ремонт ділиться на функціональні зони: обідню, спальну, робочу та ін. Також можна виконати перепланування хрущовки, яка змінить дизайн квартири до невпізнання. Наприклад, якщо в трикімнатній хрущовці прибрати не несучі стіни, то в результаті можна отримати простору двокімнатну квартиру сучасного вигляду. Але перепланування вимагає не тільки додаткових витрат на роботу, але і витрат на розробку технічної та дозвільної документації.
  Виконуючи ремонт хрущовки, краще звернутися до дизайнера, який допоможе грамотно організувати невеликий простір і задіяти нефункціональні площі.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65