ремонт хрущовки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт в хрущовці: як збільшити простір

Замовити

Отже, ви власник хрущовки, яка відома своєю невеликою площею і тіснотою. Як змінити її, щоб інтер'єр став цікавим і новим? Як збільшити простір?
  Перш за все, вам знадобиться велике бажання і сміливість, щоб зважитися на зміни. Зате результат вам точно припаде до душі, і повертатися в своє житло ви будете з величезним задоволенням. Маленька і непоказна хрущовка зміниться до невпізнання, перетворившись в простору і стильну по дизайну студію.
  Для збільшення простору в хрущовці спочатку знадобиться позбутися всіх наявних перегородок і стін, крім несучих, звичайно. Тут потрібно прибрати тільки якусь частину стіни, а зміцнити її можна за допомогою цегли, арматури або колони.
  Після цього необхідно обшити панелями з гіпсокартону одну зі стін, а потім вписати холодильник, газову плиту, шафи і умивальник. Дана «споруда» буде, як ви здогадалися кухнею. Її можна приховати в ніші.
Що стосується ванної кімнати, то тут теж без змін не обійтися! Ванну слід прибрати, а замість неї помістити душову кабіну, тим самим ви заощадите такий дорогоцінний простір. Поруч з душовою кабіною можна поставити умивальник, а трохи далі унітаз.

Ванну кімнату можна обробити якісною керамічною плиткою, це кращий варіант для ванної кімнати, так як плитка - дуже практичний і вологостійкий обробний матеріал. Пральну машинку можна помістити або в ванній, або в кухні.
  Головне, щоб при перетворенні хрущовки в студію збільшити простір, чим більше, тим краще. Кімнати не повинні бути перевантажені меблями та іншими речами. Для їх зберігання краще за все використовувати вбудовані шафи-купе або спеціально побудовану кімнату-нішу. Це дуже зручно і займає менше площі квартири.
  Що стосується декору та оздоблення. Досить вигідним варіантом для вашої студії буде використання білого кольору в інтер'єрі або світлих відтінків. Тим самим збільшиться простір в хрущовці , буде створена ілюзія простору і об'єму. Не слід боятися цього кольору при обробці стелі і стін, він буде основою. А акцент можна ставити за допомогою подальшого оформлення квартири, наприклад, за допомогою яскравих килимів, штор, подушок, картин і т.д. Все це додасть будинку затишок і тепло, в якому буде приємно перебувати!

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65