ремонт квартиры
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт квартири: страшно, але треба

Замовити

Ремонт квартири в нашій підсвідомості стійко асоціюється з різними неприємностями, складнощами і проблемами. В ремонті квартир головне - почати. А починають як завжди з проекту. Спочатку мова йде про Ваші побажання і уявленнях: що і як Ви хотіли б побачити в результаті капітального ремонту квартири.
  Головне - це ідея. Подальша її розробка відповідно до Вами - справа професіоналів по дизайну квартир, проектувальників і звичайно майстрів по ремонту. Якщо особливих ідей і побажань немає, можна доручити розробку проекту ремонту квартири дизайнерам.
  Грамотний дизайн квартир - річ непроста. В першу чергу враховуються побажання по стилістиці і загальної спрямованості дизайну квартири. Що ближче по духу, які переваги в кольорі, стилі, ергономіці. Потім йде прив'язка Ваших ідей до конкретного приміщення. Дизайнер і проектувальник завжди можуть узгодити з Вами ті чи інші зміни в початкових побажаннях, з урахуванням специфіки планування вашої квартири.
  Ремонт квартири - досить складний процес, який вимагає уважного ставлення на всіх стадіях, починаючи від дизайну, закінчуючи фінішною обробкою приміщення.
  Ремонт квартири не можна пускати а самоплив. Найголовніше - це проект, за яким планується здійснювати ремонт квартири. На стадії проектування майбутнього ремонту квартири прораховуються всі дрібниці і нюанси.
  Все перераховане вимагає спеціально закладених комунікацій. Якщо все це відкласти на потім і вирішувати питання в міру їх виникнення, ремонт квартири перетвориться в постійну переробку зробленого з усіма наслідками, що випливають звідси додатковими витратами. Уже вироблена оздоблення квартири буде постійно страждати від «незначних» доповнень у вигляді пари проводів, під які треба проштробити канали, або якихось безглуздих коробів в які доведеться заховати каналізаційну трубу вчасно не заховану в бетон при заливці стяжки.
  Єдиний виняток - косметичний ремонт квартири, при якому зазвичай не зачіпаються основні комунікації і конструкції. Косметичний ремонт квартир - це, як правило, поверхнева обробка, що не передбачає великих і серйозних змін. Досить часто косметичний ремонт квартири проводиться своїми силами.

Перепланування квартири

Перепланування квартири під Ваші побажання, або відповідно до дизайн проектом, часом здатна повністю перетворити приміщення. Змінюється планування квартири - змінюється просторове відчуття. Все що здавалося вузьким і незручним - набуло нових форм і обрисів. І все це завдяки пересуванню пари несучих перегородок. Сучасне монолітне житло дозволяє проводити перепланування квартир без особливого ризику і обмежень.

Але, не дивлячись на легкість і доступність, перепланування квартири повинна бути обов'язково узгоджена. Узгодження перепланування квартири - досить клопітка справа і краще його доручити професіоналам з ведення паперової тяганини і багатогодинного стояння в чергах.

Ремонт офісів

Ремонт офісів має свою специфіку. По суті, ремонт офісів, по проведеним роботам небагато чим відрізняється від ремонту квартир. Єдина відмінність - оздоблення квартири, як правило, має на увазі більш тонкий підхід до дизайну і використовуваних матеріалів. В ремонті офісів використовуються більш лаконічні і аскетичні види обробки і матеріали. В іншому ж, ті ж принципи, що і при ремонті квартири. Проект, загальна стилістика, ергономіка приміщення.
  При ремонті офісу більша увага приділяється комунікаціям. І це не дивно, з огляду на велику кількість цих самих комунікацій. В основному, мова йде про електричні схеми: телефонія, інтернет, системи охоронної сигналізації, внутрішній зв'язок і т.д.
  При ремонті офісів намагаються вживати оздоблювальні матеріали, стійкі до стирання, з можливістю подальшої вологого прибирання і т.д. Причини такого вибору цілком очевидні. Прохідність в офісних приміщеннях вище, ніж в житловій квартирі. Та й ставлення до чужого - не завжди акуратне і дбайливе. Саме тому використовуються зносостійкі і довговічні покриття підлоги і стін.

Євроремонт квартири

Багато напевно пам'ятають, що поняття євроремонт квартири прийшло до нас на самому початку 90-х. Саме тоді наші співвітчизники почали активно їздити за кордон. Разом з повітрям свободи підтяглися і нові погляди на ремонт квартир. Набили оскому паперові шпалери "в рубчик" відразу були віддані анафемі, як анахронізм застійних часів. І стіни почали фарбувати. Ось тут і знадобилися умілі руки штукатурів і обробників. А таких на той момент було дуже мало. Все ж, звичка працювати "як-небудь" у нас була вироблена десятиліттями. А євроремонт квартири - це нова якість обробки, невідоме досі нашим квартировласника.
Зараз, євроремонт квартири не пов'язані з пошуком потрібного будматеріалу. В наш час, поняття "євроремонт" все рідше і рідше вживається, бо, практично будь-який капітальний ремонт квартир сьогодні виконується за сучасними технологіями і ні в чому не поступається світовим стандартам.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65