ремонт квартиры
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт квартир: тоді і зараз

Замовити

Якщо провести порівняння всіх технологій ремонту квартир під час радянського союзу і сьогодні, то можна побачити, що є значні зміни. Так ось, раніше ремонт квартири зводився до того, щоб виконати якесь перетворення, що сьогодні називається ніяк інакше, як «легка косметика». Всі етапи включали в першу чергу повну переклеювання шпалер, побілку стелі, заміну покриття підлоги або ж реконструкцію, часом виконання сантехнічних робіт, електромонтажних та плиткових робіт.
  Раніше не існувало такого поняття, як перепланування. Проживаючи в хрущовці з мініатюрною кухнею, не можна було вжити заходів для того, щоб зробити приміщення більш комфортним, також не можна було за рахунок суміжного приміщення розширити кухню.

Аналіз, в якому розглядається ремонт квартири раніше і сьогодні, підводить до того, що в ремонтній сфері відбулися досить істотні зміни. Все це стосується як будівельних матеріалів, так і технологій проведення ремонтних робіт. Сьогодні з'явилися ті матеріали, що були з області фантастики, як приклад, сухі суміші, натяжна стеля, ламінат.
  Із застосуванням найсучаснішої технології ремонту квартир помітно полегшується весь процес виконання ремонту, процес виконання перепланування, нового зонування простору. Якщо раніше потрібно було будувати нові перегородки між кімнатами, то сьогодні вони можуть бути зведені з гіпсокартону, при монтажі яких не виникає великих складнощів.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65