тепла підлога
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт квартири і теплі підлоги

Замовити

Сьогодні рідко коли ремонт квартири обходиться без теплої підлоги. Зазвичай теплими підлогами оснащуються ванні кімнати, спальні, приміщення до яких пред'являються високі вимоги комфорту. Теплі підлоги можуть використовуватися як основний або додатковий варіант опалення.

 

Основними достоїнствами систем «Тепла підлога» є:

  • простота управління
  • простота обслуговування
  • збереження природного рівня вологості
  • надійність і довговічність

Система теплих підлог є електротехнічним пристроєм - це джерело електромагнітного поля (ЕМП). Він має на людину певний вплив. У приміщеннях, де ви перебуваєте велику кількість часу, таких як спальня або дитяча, краще не встановлювати теплі підлоги. На думку вчених, тривалий вплив ЕМП надає шкідливий вплив на людину. У будь-якому випадку, здійснюючи ремонт квартири, і збираючись встановлювати такі системи, слід проконсультуватися з фахівцем.
Системи «Тепла підлога» бувають двох видів: електричні і водяні. У водяній системі теплоносієм є гаряча вода, яка циркулює по тонким металополімерних трубах. Монтаж і підключення таких підлог проходить на стадії будівництва і обладнання всієї системи опалення. А монтаж електричних підлог, може бути здійснений на будь-якій стадії ремонту.

Теплове випромінювання в такій системі утворюється, коли струм проходить через спеціальний кабель.
  Головною перевагою теплих підлог є те, що вони створюють ідеальний для людини температурний режим.   При правильному виконанні проектування та монтажу, в приміщенні створюється оптимальний для людини розподіл температурних зон: 18 - 20 градусів під стелею, 20 - 22 градусів на відстані 1,5 - 2 метри від підлоги і 23 - 25 градусів на його поверхні підлоги. Поверхня підлог нагрівається рівномірно за рахунок цього відсутні конвекційні потоки, а це важливо для людей із захворюваннями дихальних шляхів.
  Надійність і довговічність теплих підлог визначає спеціальний електричний кабель або тонкий мат, який випромінює теплову енергію. Здійснюючи ремонт квартир або євроремонт квартир, потрібно пам'ятати, що для укладання кабелю потрібна цементно-піщана стяжка товщиною 3-5см.
  Управляти електричними підлогами можна за допомогою терморегулятора. Терморегулятори можуть бути вбудовані або накладні. За рівнем автоматизації вони бувають:

  • з електродатчиками температури підлоги;
  • з електродатчиками температури повітря;
  • з електродатчиками температури підлоги і повітря.

Терморегулятори також можуть відрізнятися за ступенем захищеності від опадів, пилу та вологості. Теплі підлоги довговічні і прості у використанні. Якщо Ви робите євроремонт квартири або просто косметичний ремонт квартири, теплі підлоги будуть головним елементом в ньому, який буде створювати затишок і комфорт у Вашому будинку.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65