ремонт однокомнатної квартири
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт квартири: загальні витрати

Замовити

Починаючи ремонт квартири , слід визначитися, які витрати вас чекають:

 
  1. Витрати на матеріали;
  2. Витрати на роботу - діляться на 3 категорії: складання проекту, основні роботи, спецмонтаж. При виборі проекту рекомендується звертатися до людини, який готовий втілити його в життя. В іншому випадку ви замовник буде милуватися красивою картинкою на аркуші паперу, яка не буде реалізована на практиці.
      До спецмонтажні робіт можна віднести: опалення, кондиціонування і вентиляція, вбудовані меблі, газопостачання, підключення інтернету і ТБ і ін.
  3. Організаційні витрати - в цю категорію входять виїзди за закупівлею матеріалу, додаткові виїзди, вивезення сміття, підйом і розвантаження матеріалів. Треба враховувати, що при ремонті квартири на вторинному ринку, ці витрати будуть більші, ніж в новобудові.

Оскільки в старих квартирах набагато більше виконується демонтажних і додаткових робіт. Орієнтовна вартість цих витрат розраховується наступним чином: при площі квартири в 140 м.кв. слід помножити загальні витрати на коефіцієнт 1,4. При зміні площі пропорційність витрат зберігається.
  Ремонт квартири необхідно робити з самого початку якісним. Це позбавить від подальших турбот, які виникають практично на другий місяць після неякісного ремонту і тягнуть за собою додаткові витрати. Хороший якісний ремонт квартири не вимагає додаткових капіталовкладень в подальшому.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65