ремонт однокомнатной квартиры
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт однокімнатної квартири

Замовити

Ремонт однокімнатної квартири є найпопулярнішою послугою на ринку ремонтно-оздоблювальних робіт. Якщо власник не проживає в квартирі, що підлягає ремонту, то робота не виконується в більш короткі терміни і доставляються мінімальні незручності. Але якщо це єдине житло, то ремонт однокімнатної квартири є більш важким справою, при цьому необхідно виконати якомога швидше, щоб скоротити час заподіюються незручностей.
  Ремонт однокімнатної квартири в новобудові, як правило, не вимагає проведення складних перепланувань, оскільки сучасні квартири мають правильну конфігурацію і достатню площу. А ось ремонт однокімнатної квартири в хрущовці у багатьох викликає утруднення, оскільки таке житло характеризується складним плануванням.
  Професійна ремонтна бригада можуть зробити невелике житло візуально просторішим за рахунок правильно підібраного кольору, світла і текстури оздоблювальних матеріалів.

При грамотному і професійному підході можна здійснити перепланування, ремонт санвузлів, кухні і кімнат і однокімнатна квартира стане набагато просторіше і красивіше.   Перш ніж виконувати ремонт однокімнатної квартири , слід визначитися, який ремонт потрібен - капітальний або косметичний. Від виду та обсягу ремонтних робіт безпосередньо залежатиме вартість.
  Як правило, при косметичному ремонті здійснюється фарбування стелі, обклеювання шпалер, укладання нового покриття для підлоги і інші види робіт, які не потребують демонтажу та перепланувань.
  Капітальний ремонт однокімнатної квартири пов'язаний з переплануванням, яке дозволяє візуально розширити простір, а також заміною систем комунікації і проводки. По термінах капітальний ремонт займає набагато більше часу, ніж косметичний.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65