ремонт хрущовки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт однокімнатної квартири в хрущовці

Замовити

Люди, що живуть в хрущовках, не з чуток знають, як там тісно, постійно не вистачає простору, при виконанні ремонту виникають питання оптимальної розстановки меблів, техніки. Найчастіше, роблячи перестановку, власники керуються не власним баченням інтер'єру, а можливостями вільної площі.
  Коли про однокімнатну квартиру заходить мова, все набагато складніше. Там всі функції виконує тільки одна кімната, в ній потрібно поєднати дитячу, вітальню, спальню. Завдання здається нездійсненним. Якщо задуматися, то максимально наблизитися до бажаного результату можливо методом використання всіх можливостей сучасної будівельної сфери.
  Почати ремонт однокімнатної квартири в хрущовці слід з розширення простору, одним з результативних методів є демонтаж перегородки, що розділяє єдину кімнату з кухнею. Замість стіни можна поставити барну стійку, будь-який предмет меблів. Якщо стіна несуча, прекрасним рішенням стануть колони, які крім практичного призначення будуть по-особливому прикрашати інтер'єр. Єдиний нюанс, який потрібно врахувати - узгодження перепланування з ЖКГ, щоб не виникало непорозумінь.
  Кольорове оформлення житла також допоможе розширити простір, вибравши світлі тони, особливо, однакові для кухні, кімнати, коридору, вийде візуально розширити настільки малу площу.

Меблі-трансформер внесе не менший внесок у цю справу, вільної площі стане істотно більше, але функціональність всього приміщення залишиться незмінною. На меблевому ринку маса цікавих пропозицій, здатних зацікавити покупця.
  Не потрібно забувати про розмежування простору, одній кімнаті доведеться виконувати кілька ролей, тому знадобиться перегородка або декоративна ширма. Форму, колір можна підібрати відповідні інтер'єру, щоб крім користі конструкція могла принести естетичну насолоду.
  Незважаючи на трудомісткість процесу, є одне, значну перевагу - вартість ремонту однокімнатної квартири в хрущовці буде невисокою через малу площу.
  З огляду на вищенаведені поради, можна перетворити свою квартиру в прекрасне житло, незважаючи на характерну тісноту. При бажанні можна звернутися за допомогою дизайнера, здатного допомогти оптимально використати площу кімнати.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65